فهرست
مانچینی: واقعا خیلی خیلی بد بودیم
مانچینی: واقعا خیلی خیلی بد بودیم

مانچینی: واقعا خیلی خیلی بد بودیم

آی اسپورت- روبرتو مانچینی سرمربی تیم گالاتاسرای پس از باخت 0-2 تیمش در برابر چلسی در جمع خبرنگاران چنین گفت:«بازی دشواری بود. پس از اینکه چهار دقیقه از بازی گذشت شرایط سخت تر شد اما این ربطی به این موضوع که ما خیلی بد بازی کردیم ندارد. ما شایسته ی هیچ چیز نبودیم و چلسی خیلی از ما بهتر بود.»

«خیلی سخت است بخواهم چیزی در مورد این بازی بگویم چرا که از بازیمان بسیار نا امید هستم. ما خوب بازی نکردیم و موقعیت های خوبی خلق نکردیم. من از هوادارانمان عذر می خواهم چرا که آن هابهترین بازیکنان تیم ما بودند. من در برابر آن ها شرمنده ام.»

«نمی دانم چرا این نکته واقعا غیر قابل توضیح است. پس از بازی استانبول من مطمون بودم می توانم در اینجا به خوبی بازی کنیم و گل بزنیم. فوتبال ما کاملا متفاوت بود و اگر بخواهیم در چنین سطح بالایی بازی کنیم باید بیشتر تمرین کنیم.»

«ما برای این بازی آماده شده بودیم. ما با 1-1 شروع کردیم و خیلی مهم بود بدون خوردن گل بازی را آغاز کنیم. ما پس چهار دقیقه گل خوردیم و این کار را برای ما خیلی سخت کرد. ما می دانستیم بازی سختی درپیش داریم و می داتنستی که شانس خوبی هم داریم. من خیلی مایوس هستم. حالا ما یک بازی حذفی در پیش داریم و 9 بازی دیگر در لیگ که باید برای آن بازی ها ریکاوری داشته باشیم و بهترین نمایشمان را انجام دهیم. می دانم می توانیم پیشرفت کنیم.»

     
آی اسپورت
2014-03-19 09:33:32
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر