فهرست
حمله رهبری‌فرد به پروین: حق مرا ضایع کرد!
حمله رهبری‌فرد به پروین: حق مرا ضایع کرد!

حمله رهبری‌فرد به پروین: حق مرا ضایع کرد!

آی اسپورت - عصر امروز (سه‌‌شنبه) تیم‌های پیشکسوتان پرسپولیس و منتخب 98 فرانسه در یک بازی دوستانه به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه 4 بر 2 به سود شاگردان علی پروین به پایان رسید، اما در دقایق پایانی این مسابقه درگیری شدیدی بین بهروز رهبری‌فرد، مدافع تیم منتخب 98 و بهنام طاهرزاده، مهاجم تیم پیشکسوتان استقلال به وجود آمد که باعث شد بازی بعد از همین جنجال به اتمام برسد. صحبت‌های رهبری‌فرد را درباره این اتفاقات بخوانید:

حقوق لیدر و پیشکسوت به یک اندازه است!

وقتی علی پروین امثال کوروش برمک، جلیل‌آزدم و بهنام طاهر‌زاده را که کلاً یک نیمه در پرسپولیس بازی نکرده‌اند در کنار محمد پنجعلی و فرشاد پیوس که سال‌های سال در این تیم بودند و به افتخارات زیادی رسیدند، در یک تیم قرار می‌دهد، نمی‌شود انتظار داشت حرمت‌ها حفظ شود. آقای پروین! چقدر گفتم حرمت تیم پیشکسوتان را نگه دار و اجازه نده هر کسی که از بغل باشگاه پرسپولیس رد شده است، عضو تیم پیشکسوتان شود. آقای پروین! چرا باید بهنام طاهرزاده که کلاً 33 دقیقه پیراهن پرسپولیس را بر تن کرد یک میلیون از تیم پیشکسوتان حقوق بگیرد و پنجعلی و پیوس هم همین مبلغ یا حتی لیدر و تدارکات تیمت هم همین مبلغ را دریافت کنند؟! آقای پروین! با این کار برای پیشکسوتان واقعی پرسپولیس حرمت نمی‌گذارید.

کجای دنیا سرمربی قرارداد مالی بازیکنان را می‌بندد

آقای پروین! زمانی که سرمربی پرسپولیس هم بودید شما قرارداد بازیکنان را تعیین می‌کردید و الان هم که یکی مثل سعید شیرینی خواسته شرکت پیشکسوتان را تشکیل دهد باز خودتان را وسط انداخته و پول‌ها را شما تعیین می‌کنید؟! کجای دنیا سرمربی قرارداد مالی بازیکنان را می‌بندد؟ وقتی بازیکن بودم رفتم پیش عابدینی گفتم چرا قرارداد من چهار میلیون تومان است، اما کریم باقری باید یکصد میلیون بگیرد که البته نوش جانش. عابدینی هم گفت، پروین گفته است. آن زمان او حق من را خورد و الان هم با این طور پول تقسیم کردنش حق پیشکسوتان واقعی باشگاه را ضایع می‌کند.

حقوق حمید جاسمیان و لیدر پروین یک مبلغ است

در بازی من توپ را کاشتم تا خطا را بزنم که طاهرزاده آمد توپ را شوت کرد. گفتم برای چه این کار را می‌کنی؟ او هم با لفظ بد گفت «حرف نزن». منم از کوره در رفتم و شروع کردم به داد و فریاد بر سر علی پروین که چرا امثال این آدم‌ها را به تیم پیشکسوتان پرسپولیس آورده است. من اصلاً تیمی که پروین قرارداد‌های مالی‌اش را پرداخت کند، قبول ندارم. برای همین هم به این تیم نرفتم. یک بار رفتم دیدم محمد صادقی و حمید جاسمیان در هوای سرد آنجا هستند، پرسیدم شما چرا با این سن و سال و در این هوا اینجا آمده‌اید؟ گفتند؛ نیاییم علی‌ پروین حقوق ماهی یک میلیون تومان ما را قطع می‌کند! واقعاً این انصاف است که حمید جاسمیان با آن همه سابقه درخشان ماهی یک میلیون تومان بگیرد آن وقت لیدر علی پروین هم همین رقم حقوق بگیرد؟!

به اصرار خداداد رفتم

من نمی‌خواستم حتی در بازی دوستانه امروز هم شرکت کنم، اما خداداد عزیزی اصرار کرد که بیایم. به‌هرحال می‌دانستم که چه خبر است و دلم نبود بروم. الان هم در اتفاق رخ داده پروین را مقصر می‌دانم که تیم پیشکسوتان را کوچک و بی‌ارزش کرده، چون حرمت پیشکسوتان واقعی را نگه نداشته است. خدا را شکر که منتی از سوی پروین بر سر من نیست. نه او باعث شد به پرسپولیس بروم و نه زمانی که از این تیم رفتم او آنجا بود. فقط در جوانی حق مرا ضایع کرد!

۵ ۳  
آی اسپورت
2019-03-12 20:03:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
فرهاد شاه
سه شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۷، ۲۱:۲۶
اینجا را که گفتی به باقری صد تومن داده اشتباه کردی. چون باقری زمان پروین اصلا تو پرسپولیس نبوده گمونم. اگه اشتباه میکنم دوستان قدیمی تر تصحیح کنن
۶ ۱
محسن
سه شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۷، ۲۳:۲۶
فرض که درست گفته باشه.اما تفاوت باقری با مانکنهای قری فری زیاد بود و زیاد هست.اولین تفاوت:دهان بسته و چشم باز!!!! یکی مثل کریم باقری را باید به زور و خواهش به روی نیمکت مرببان بیاورند و عده دیگر،از دور،برای بودن در اطراف تیم(نیمکت و برنامه های فنی پیشکش)عوعو میکنند.روزهایی که خرس وسط و دلقک بودی،باید فکر امروز را میکردی.
۲
Hhm
چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷، ۰۳:۴۶
خبرگزاری ها باید شفاف سازی اسطور سازی واقعی و حقیقت گوی کنن و فرهنگ هوادار را بالا ببرن نه اینکه بشینن جنگ مردم را نگاه کنن، پروین بیست سال فوتبال ایران را گرفت دستش چون خودش را انقلابی جا زد و با پول مردم هیت داری میکرد و خودش را دست گیر جا زد. محرمی بهروز اینها آدمهای هستن ساده ولی شرور،، پروین از بازار پول میگرفت که بازیکن بخر یا میگفت پول نداریم میخواهیم محرمی را نگاه داریم،، خوب آنوقت مد نبود هدایتی بیاد پول بده بازاریها پول میدادند و پروین که هم مدیر بود هم سرپرست هم مریی پول را میگرفت ولی دوزار به بازیکن میداد ما بقی نمایشگاه مغازه ملک میخرید. تا جای پیش رفت که کاری کرد که ممنوع ورود به ورزشگاه شدن سه سال، تمام خبرنگار ها میدانند موضوع چی بود. ولی شفاف سازی نمیکنن،، اگر من هم شفاف سازی کنم رو سایت نمیره نظرم،،، ای کاش ارزش آدمها رو بیخودی به ظاهر بالا نبریم، حجازی یکبار پول گرفت برای خودش هواداری بهش پاداش داد همه پولی که گرفت بین همه تقسیم کرد. ولی چون تیپش زبانش صادقانه بود مدیران بهش میدان نمیداند یعنی تخریبش میکردن، هر وقت آمد کاری کردن نتیجه نگیر ه، امروز با اینهمه فیلم خبرنگار سایت مافیا فوتبال رو میچرخاند. آن زمان پروین بود پروین،، و کلی افتخار که...... ای کاش ای کاش امثال همایون بهزادی، اسطور ه میشدن که حق آنها بود ولی افسوس که خیلی چیزها با ورزش آمیخته شد تا جای که کسانی شدن همکاره که اخلاق مرام فقط در زبانشان بود
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر