فهرست
آنچلوتی: مصدومیت خسه یک بدشانسی برای تیم بود
آنچلوتی: مصدومیت خسه یک بدشانسی برای تیم بود

آنچلوتی: مصدومیت خسه یک بدشانسی برای تیم بود

آی اسپورت-سرمربی رئال بخش مهمی از حرفهایش را به مصدومیت مهاجم تیمش احتصاص داد .

آی اسپورت- پس از برد 1-3 رئال مادرید در برابر شالکه، کارلو آنچلوتی مربی رئال در برابر خبرنگاران حاضر شد و به سوالات آن ها پاسخ گفت. وی در مورد عملکرد شاگردانش گفت:«من درباره ی بازی کردن رونالدو در این بازی هیچ شکی نداشتم. او خوب است، به خوبی ریکاوری می کند و هیچ مشکلی هنگام بازی کردن ندارد. او همیشه بازی می کند چرا که از نظر فیزیکی عالی است. ما در مورد مصدومیت خسه خیلی بدشانس بودیم. اما فوتبال همین است. ما او را تشویق می کنیم و امیدواریم خوش شانس باشد. او باید تحت آزمایش های پزشکان قرار بگیرد و به نظر می رسد مشکلش از ناحیه ی لیگامنت باشد. غیبت او برای ما مشکل بزرگی است چرا که ما فصل خوبی با هم داشتیم.ما باید تا پایان مصدومیت او صبر کنیم و پس از آن او بازیکن مهمی برای رئال خواهد بود.»

«ما در شرایط خوبی برابر بارسا قرار می گیریم. ما بازی خوبی از خود نشان دادیم بخصوص در نیمه ی دوم. هر تیمی که در این رقابت ها باقی بماند تیم قدرتمندی است و در یک چهارم نهایی بهترین تیم های اروپا حضور دارند.»

«باید دید در قرعه کشی چه اتفاقاتی رخ می دهد. بودن سه باشگاه اسپانیایی در این مسابقات برای فوتبال اسپانیا بسیار خوب است. تمام حریفان ما قدرتمند هستند. فردا شاید المپیاکو ی شگفتی خلق کند  اما سایر باشگاه ها بهترین هستند. بودن در یک چهارم نهایی دشوار است.»

     
آی اسپورت
2014-03-19 02:50:38
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر