فهرست
خالقی‌فر: طارمی می‌تواند در هر بازی 4 گل بزند!
خالقی‌فر: طارمی می‌تواند در هر بازی 4 گل بزند!

خالقی‌فر: طارمی می‌تواند در هر بازی 4 گل بزند!

آی اسپورت- رضا خالقی‌فر درباره پیروزی پرسپولیس برابر استقلال اهواز می‌گوید: «همه دیدند که بازی کاملا یک طرفه بود و ما موقعیت‌های زیادی روی دروازه حریف ایجاد کردیم. می‌توانستیم یک برد پر گل را به دست بیاوریم که اینطور  نشد. با این همه خوشحالم که بازی را بردیم تا شرایطمان در جدول رده‌بندی بهتر شود. قطعا این برد باعث می‌شود تا انگیزه کل تیم برای بازی‌های پیش‌رو بیشتر شود و این از نظر روانی به ما کمک خوبی خواهد کرد تا بتوانیم در بازی‌های آینده هم پیروز شویم. خوشبختانه تیم به بردن عادت کرده و این خیلی خوب است. می‌خواهیم سه بازی باقیمانده تا پایان نیم‌فصل را هم با پیروزی پشت سر بگذاریم.»
در ادامه، خالقی‌‌فر با این جمله‌ها به استقبال بازی با نفت می‌رود: «نفت تیم منسجم و دونده‌ای است که بازیکنان باانگیزه‌ای دارد و قطعا در بازی با پرسپولیس انگیزه آنها بیشتر هم خواهد شد. از طرفی بازی در زمین ناهموار تختی هم کار ما را سخت‌تر می‌کند و باید با توان بیشتری بازی کنیم. البته ما پرسپولیس هستیم و از این چیزها نمی‌ترسیم. قطعا در این بازی هم برای برد به زمین خواهیم رفت. هم قسم شده بودیم 4 بازی پایانی نیم‌فصل اول را ببریم که اولین بازی را بردیم و حالا می‌خواهیم با این 4 برد آخر هم فاصله‌مان با صدر جدول را کم کنیم و هم اینکه با روحیه خوبی وارد نیم‌فصل دوم شویم.»
 ادامه صحبت‌های رضا خالقی‌فر در حمایت او از طارمی خلاصه شده که به خاطر موقعیت‌های سوخته‌اش حسابی مورد انتقاد قرار گرفته: «نظر شخصی من این است که مهدی طارمی یکی از بهترین مهاجمان حال حاضر کشورمان است اما باید بدانیم که بهترین‌ها هم گاهی موقعیت خراب می‌کنند. طارمی مهاجمی است که خودش را خیلی خوب در موقعیت گل قرار می‌دهد و بیشتر این موقعیت‌‌های گل هم از روی خلاقیت‌های فردی او به دست آمده است. سرعت و قدرت بدنی طارمی بسیار خوب است و قطعا با تمرین بیشتر می‌تواند در گلزنی موفق‌تر شود. او مهاجمی است که می‌تواند در یک بازی 4 گل بزند و معتقدم در بازی مقابل استقلال اهواز هم می‌توانست اختلافش را با سایر مدعیان آقای گلی بیشتر کند. البته باید قبول کرد که بازیکنان ملی‌پوش ما به دلیل سفر طولانی از گوام به تهران خسته بودند با وجود این همه آنها کمک زیادی به ما کردند تا این بازی را ببریم.»


9411
     
آی اسپورت
2015-11-24 12:34:51
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر