فهرست
چشمی: داور در یک‌قدمی بود به نظرش احترام بگذارید / یک عده می‌خواهند ارزش کار استقلال را پایین بیاورند
چشمی: داور در یک‌قدمی بود به نظرش احترام بگذارید / یک عده می‌خواهند ارزش کار استقلال را پایین بیاورند

چشمی: داور در یک‌قدمی بود به نظرش احترام بگذارید / یک عده می‌خواهند ارزش کار استقلال را پایین بیاورند

آی اسپورت- روزبه چشمی خیلی زود در ترکیب استقلال جا افتاده و به گواه آنچه دیشب در برنامه 90 دیدیم، یکی از بهترین و موثرترین بازیکنان استقلال در این فصل بوده است. جوان اول این روزهای آبی‌پوشان درباره بازی فردای استقلال مقابل نفت تهران می‌گوید: «تیم نفت، تیمی بسیار خوب و پر از بازیکنان قدرتمند و جوان است. مطمئنا آخر فصل جایگاه این تیم با جایگاه فعلی‌اش در لیگ برتر فرق دارد. الان می‌بینیم که نفتی‌ها نسبت به اول فصل چقدر فرق کرده‌اند.»
چشمی درباره حساسیت‌های بازی کردن در جام حذفی نیز می‌گوید: «من معتقدم که در جام حذفی جای هیچ اشتباهی نیست و به همین دلیل بازی با نفت برای ما بازی مرگ و زندگی است. به خوبی می‌دانیم که بازی‌های جام حذفی چه ارزشی دارند و می‌دانیم که از طریق جام حذفی راحت‌تر می‌توان راهی رقابت‌های آسیایی شد. به همین دلیل تنها به پیروزی و صعود از این مرحله جام حذفی فکر می‌کنیم.»
هافبک دفاعی آبی‌پوشان در پاسخ به این سوال که نظرش راجع به مسابقه استقلال و فولاد چیست، می‌گوید: «بازی بسیار خوبی بود. در پانزده دقیقه نخست بازی تمرکز لازم را نداشتیم ولی رفته رفته بر بازی سوار شدیم. ما در اواسط بازی کاملا بر بازی سوار شدیم و موقعیت‌های خوبی داشتیم. فولادی‌ها در آن دیدار با وجود انگیزه زیاد و تلاش‌های‌شان نتوانستند در مقابل ما موفق شوند و از گرفتن سه امتیاز آن بازی خیلی خوشحال هستیم.»
عده‌ای درگیری‌های بعد از بازی استقلال و فولاد را به داوری صالحی و اعلام نکردن خطا به سود فولاد ارتباط می‌دهند و این جدا از زمزمه‌هایی است که درباره داوری‌هایی مطرح می‌شود که به سود آبی‌پوشان است. چشمی اما به هیچ عنوان این حرف و حدیث‌ها را قبول ندارد و در این رابطه تأکید می‌کند: «به هیچ وجه اینطور  نیست. در فوتبال برخورد اتفاقی طبیعی است. مطمئن باشید اگر خطایی رخ داده بود آقای صالحی سوت می‌زد و اعلام خطا می‌کرد. متاسفانه عده‌ای یک جوی راه انداخته که گل‌های ما خطا و آفساید است و به دنبال پایین آوردن ارزش کار و صدرنشینی ما هستند. درباره صحنه گل دومی هم که زدیم و آن اعتراضات اتفاق افتاد باید بگویم که آقای صالحی یک قدمی صحنه بود و باید به نظر او در این قضیه احترام گذاشت.»
نتایجی که امروز توسط استقلالی‌ها کسب می‌شود کاملاً برخلاف اظهارنظرها و پیش‌بینی‌هایی است که پیش از فصل درباره این تیم می‌شد. روزبه چشمی در این رابطه می‌گوید: «از اول فصل خیلی‌ها گفتند ما پتانسیل قهرمانی نداریم ولی نشان داده‌ایم چه تیم خوبی هستیم. تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا به موفقیت برسیم و نشان دهیم بسیاری از پیش بینی‌ها درباره ما اشتباه بوده است. امروز استقلال یک تیم همدل است که همه اعضای آن به دنبال شاد کردن دل هوادارانشان هستند.»

منبع: ایران ورزشی

9411
  ۱  
آی اسپورت
2015-11-24 12:53:02
نظر دهید

۱ نظر
-
سه شنبه ۳ آذر ۱۳۹۴، ۱۳:۴۳
استقلال عالی بازی می کنه, تو همین بتزی با فولاد هم دو تا زد به تیرک, چشمی هم که خارق العاده س
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر