فهرست
نکته روز: بی پروایی کرار، نتیجه حمایت مظلومی
نکته روز: بی پروایی کرار، نتیجه حمایت مظلومی

نکته روز: بی پروایی کرار، نتیجه حمایت مظلومی

 آی اسپورت- جاسم کرار ، بازیکن عراقی استقلال تهران که از ابتدای حضورش در لیگ برتر ایران در تراکتورسازی حاشیه ساز شد ، و هنوز بر رویه ی آغازین خود ادامه می دهد ، در لیگ امسال به بهانه های متفاوت برای تیمش حاشیه سازی کرد . از این حواشی گذشته ، او کیفیت فنی گذشته را هم ندارد و از آن بازیکنی که تیم بدون حضورش به مشکل بر می خورد فاصله ی فراوانی گرفته است . تا جایی که در تیم ملی کشورش هم دیگر جایگاه خوبی ندارد و وقت کمی برای بازی در تیم ملی عراق به او می رسد .کرار در اوایل فصل در یک مصاحبه به فوتبال ایران توهین کرده بود با حمایت های مظلومی قضیه را جمع و جور کرد . اما درگیری با فرهاد مجیدی ، خروج بی اجازه از اردو و غیبت غیرموجه از حواشی بعدی این بازیکن بود تا درست قبل از دربی از تیم موقتا کنار گذاشته شود . اما پس از آن هم در یکی از برنامه های تلویزیونی  کشورش به عنوان مهمان برنامه حاضر شد و صحبت هایی را عنوان کرد .در آخرین اظهارنظرها جاسم کرار خطاب به بازیکنان استقلال و به طور کلی خطاب به استقلالی ها گفت:  من قهرمانی آسیا را برده ام ، شما چه چیزی را برده ید ؟ این بی پروایی جاسم کرار ریشه در حمایت های پرویز مظلومی دارد که مشخص نیست با توجه به عملکرد خوب بازیکنانش ، مخصوصا بازیکنان جوانی که با اعتماد ِ خود او رشد کرده اند ، چرا تا این حد به کرار احساس نیاز می کند؟
اصرار مظلومی بر حفظ کرار هم موجب تعجب مسئولان باشگاه شده و هم صدای هواداران را درآورده است . در یکی از آخرین دفعاتی که فرصت صحبت با هواداران پیش آمد در مراسم سالگرد برادرش غلامحسین مظلومی هواداران از مظلومی خواستند که به دنبال حفظ کرار نباشد . اما پاسخ مظلومی به هواداران این بود که تا نیم فصل صبر کنند و هیچ اظهار نظری درباره ی حفظ یا اخراج این بازیکن نکنند! درواقع این بهمعنی تردید مظلومی درباره ی وضعیت کرار و حتی بلاتکلیفی باشگاه استقلال در این مورد است . در شرایط کنونی اگر مظلومی تردید را کنار بگذارد و پشت ِ بازیکنان و باشگاهش بایستد ، شاید کرار اینقدر راحت اعتبار فوتبال ایران و باشگاه استقلال را زیر سوال نبرد . آن هم به لطف یک بار قهرمانی آسیا به همراه تیم ملی ِ کشورش .
بدون شک این همه بی پروایی کرار در مصاحبه هایش بی ارتباط به حمایت های مظلومی نیست و ادامه ی این حمایت ها می تواند اوضاع را از این هم بدتر کند . البته کرار در برنامه ی تلویزیونی عراق ادعا کرد که از سپاهان و تراکتورسازی هم پیشنهاد دارد که اگر این ادعا درست باشد ، باشگاه های مذکور هم بی تقصیر نیستند که فرصت بازارگرمی را به چنین بازیکنی می دهند که به قول قلعه نویی (( کیلوها من)) در بیرون زمین دارد. 
  ۱  
آی اسپورت
2015-11-24 15:39:38
نظر دهید
۱ نظر
Danial
سه شنبه ۳ آذر ۱۳۹۴، ۱۷:۳۱
خودتون خسته نشدین اینقدر راجع به کرار مطلب نوشتین؟ اونم همش تکراری و شبیه به هم. فکر نمیکنم دیگه کسی‌ علاقه به خوندن این مطالب داشته باشه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر