فهرست
چهره روز: جنگجویِ تیم یحیی
چهره روز: جنگجویِ تیم یحیی

چهره روز: جنگجویِ تیم یحیی

آی اسپورت- ضربه نهایی دقیق مرتضی تبریزی به دروازه سپاهان، در ادامه روند ایده آل این روزهای او رقم می خورد. مرد شماره 11 تیم یحیی، از اولین هفته فصل تا امروز برای فیکس شدن در ذوب آهن تلاش کرده است. او در هفته دوم لیگ و در دربی اصفهان، فرصت بازی را به دست نیاورد اما یک هفته بعد در آزادی دروازه استقلال را باز کرد تا انگیزه هایش را به رخ بکشد. مرتضی در مقابل پرسپولیس هم دقایقی کوتاه در زمین حضور داشت اما در 5 هفته بعدی تبدیل به مهره فیکس تیمش شد. این بازیکن جوان در این هفته ها چندان آماده نشان نداد و سرانجام دوباره به روی نیمکت بازگشت. 
بازگشت به نیمکت، تلنگری ویژه برای مرتضی تبریزی بود. او دوباره خودش را پیدا کرد و دوباره جنگ سخت برای فیکس شدن را از سر گرفت. تبریزی فقط سی دقیقه در مقابل تراکتور بازی کرد اما یکی از گلزنان ذوب در جریان کام بک عجیب این تیم در تبریز بود. او در مقابل راه آهن نیز از دقیقه 80 وارد زمین شد و باز هم توانست برای تیمش گل بزند. روزهای شگفت انگیز تبریزی، با گلِ حساس او به پرسپولیس در جام حذفی تکمیل شدند تا این بازیکن، دوباره جایگاه اش را در تیم به دست بیاورد. جایگاهی که حالا به گلزنی زودهنگام در دربی اصفهان منجر شده است. 
از نیمکت نشینی مطلق در دربی هفته دوم اصفهان تا درخشش در دربی امروز، مرتضی تبریزی روزهای سختی را پشت سر گذاشته است. این بازیکن سرعتی، به لحاظ شخصیتی با بسیاری از ستاره های هم سن و سالش متفاوت است. او که زمانی در آستانه امضای قرارداد با پرسپولیس قرار داشت، با حفظ این روند و فرار از نوسان مداوم، شانس زیادی برای پوشیدن پیراهن تیم ملی خواهد داشت. کدخبر:9405
     
آی اسپورت
2015-11-24 16:24:46
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر