فهرست
بند خاص فیفا، راهی برای جدایی استرا!
بند خاص فیفا، راهی برای جدایی استرا!

بند خاص فیفا، راهی برای جدایی استرا!

آی اسپورت - آندره‌آ استراماچونی، سرمربی تیم فوتبال استقلال  طبق استناد به یکی از قوانین فیفا مبنی بر اینکه اگر یک مربی دو ماه از حقوق خود را دریافت نکند، می‎تواند با تیم تحت هدایتش فسخ کند؛ اقدام به جدا شدن از تیم آبی پایتخت کرد. در همین راستا سرمربی موفق این روزهای آبی‎پوشان پایتخت تصمیم به جدایی از استقلال و فسخ قرارداد به صورت یکطرفه با این تیم گرفت. قرارداد استراماچونی دو ساله است و هیچ بندی مبنی بر توافق یا توافق مشروط برای فسخ در آن وجود ندارد. گویا مسئولان باشگاه استقلال از این قانون فیفا بی‌اطلاع بوده‌اند و از اتفاق رخ داده و فسخ قرارداد استراماچونی شوکه شده‌اند.

بر همین اساس مسئولان باشگاه استقلال سعی دارند تا پیش از رفتن استراماچونی از ایران او را مجاب به ماندن در این تیم کنند. پیش از این اتفاق استراماچونی که بیش از دو ماه از مطالبات مالی خود و دستیارانش را دریافت نکرده، تهدید به کناره‌گیری از سمتش کرده بود. البته مسئولان باشگاه استقلال ظهر امروز در جلسه هیئت مدیره تصمیم گرفتند برای پایان دادن به این ماجرا، تا فردا(دوشنبه) مطالبات او را پرداخت کنند.

این موضوع زمانی جالب‌تر می‌شود که استراماچونی توسط مدیر برنامه‌هایش ایمیلی به مسئولان استقلال ارسال کرده و در آن خواستار این شده تا قراردادش از دو سال به یک سال کاهش یابد که مسئولان باشگاه استقلال با این درخواست مخالفت کردند. به هر حال باید دید مسئولان استقلال می‌توانند تا پیش از رفتن استراماچونی از ایران او را مجاب کنند تا همچنان به فعالیتش ادامه بدهد یا خیر.

۵    
آی اسپورت
2019-12-08 21:01:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر