فهرست
مصاحبه یا بیانیه؛ کدام حاشیه‌سازتر است؟
مصاحبه یا بیانیه؛ کدام حاشیه‌سازتر است؟

مصاحبه یا بیانیه؛ کدام حاشیه‌سازتر است؟

آی اسپورت – سعید الهویی مربی تیم سپاهان در گفتگو با ورزش 3 درباره حاشیه هایی که قبل از بازی این تیم مقابل پرسپولیس به وجود آمده است می‌گوید: «ما یاد گرفتیم تمرکزمان روی تمرین و مسابقات باشد و خیلی درگیر سایت‌ها نمی‌شویم تا کری بخوانیم یا حاشیه درست کنیم. شاید افراد و دوستان دیگر ترجیح می‌دهند، مصاحبه کنند ولی ما برای بازی آماده می‌شویم و امیدوارم هواداران سپاهان در پایان بازی خوشحال باشند.»

منظور الهویی از این مصاحبه احتمالا پرسپولیسی‌ها هستند که قبل از بازی با این تیم و بعد از بازی با ذوب‌آهن مصاحبه‌های اعتراضی زیادی علیه داوری مسابقات تیم‌شان انجام داده‌اند. جناب الهویی انگار یادشان رفته که ایشان، آقای تابش و امیر قلعه‌نویی در این یک ماه چند مصاحبه درباره داوری بازی‌های سپاهان انجام داده‌اند! ضمن آن که بدعت بیانیه‌نویسی درباره داوری هم از همین باشگاه سپاهان و قبل از بازی با استقلال پایه‌گذاری شده است. مشخص نیست ایشان چرا مصاحبه کردن را مترادف با حاشیه‌سازی می‌دانند اما در صدور بیانیه درباره داوری آن هم قبل از یک بازی حساس و دعوت داور به رعایت عدالت! هیچ ایرادی نمی‌بینند و آن را حاشیه‌سازی نمی‌دانند.

۶۶ ۲  
آی اسپورت
2018-12-06 14:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
منتقد
پنجشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۷، ۱۴:۲۵
اساتید بیانیه و مصاحبه آقایان فتحی،زنوزی و تابش بیشتر تخصص دارن که هوچی گری با کدوم یکی بهتر جواب میده. البته آذری مدیر دایم المصاحبه ذوب رو فراموش کردم
علی
پنجشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۷، ۱۴:۲۷
توهم یعنی این:
یک بازی را نشان دهید که داور یک اوت به نفع ما بگیرد!!!!!!
هرکاری می‌کنند تا ما قهرمان نشویم!!!!!
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر