فهرست
شما بنویسید: اردوی کی‌روش در تعطیلات نیم فصل منطقی بود؟
شما بنویسید: اردوی کی‌روش در تعطیلات نیم فصل منطقی بود؟

شما بنویسید: اردوی کی‌روش در تعطیلات نیم فصل منطقی بود؟

آی اسپورت – بعد از چند ماه آرام و صلح نسبی بین سرمربی پرسپولیس و تیم ملی، مصاحبه امروز برانکو دوباره آتش بین این دو نفر را شعله‌ور کرد. برانکو انتقاد شدیدی از اردوی اخیر تیم ملی داشت و می‌گفت استراحت نکردن بازیکنان در دوره نیم فصل، باعث مصدومیت و کاهش آمادگی آن‌ها خواهد شد.

تیم ملی برای اردوی دبی، به این کشور سفر کرده و بازی دوستانه‌ای برگزار نخواهد کرد. کی‌روش ترجیح داده از فرصت نیم فصل برای هماهنگ کردن بازیکنانش بدون حضور لژیونرها استفاده کند و همین، موضوع اصلی انتقادات برانکو از برنامه تیم ملی بود. سرمربی پرسپولیس، قهرمان نشدن احتمالی پرسپولیس یا عدم موفقیت تیم‌های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا را هم به همین برنامه پرفشار ربط داد.

به نظر شما، برگزاری اردوی تیم ملی در تعطیلات نیم فصل تصمیم درستی بود؟ بازیکنان باید در این مدت، استراحت می‌کردند یا کی‌روش با بردن آن‌ها به دبی، تصمیم درستی گرفت؟

۴ ۱۶  
آی اسپورت
2017-01-02 16:42:00
همچنین در این باره بخوانید:
نظر دهید

۱۶ نظر
تونبا
دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵، ۱۶:۴۹

اصلا منطقی نیست ... چون بازی با مراکش هم لغو شده .... این اردو چه سودی داره؟؟؟؟
امید22
دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵، ۱۶:۵۰
خیلی سایت جالبی هستید ،اول بر علیه برانکو یه مقاله میزارید... افکار مخاطبتون رو تحت تاثیر قرار میدید... بعدش یه پست جدید کار میکنید تحت عنوان :شما بنوسید: برگزاری اردوی تیم ملی در نیم فصل منطقی بود؟
یاشار تبریزلی
دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵، ۱۶:۵۱
کاملا مغرضانه و از روی شیطنت کیوروش این برنامه را در نیم فصل گنجانده حالا ما تراختوری ها که در فرهنگ و تبار و کلاس یک سروگردن بالاتر از همه جای ایرانیم و مشکل و خللی در مسیر قهرمانی ما بوجود نمیاره ولی انصافا به برانکو حق میدم به امیر قلعه نویی هم که صد در صد حق میدم کیوروش بعد از نزدیک به 8 سال حضور در ایران تنها به همون موفقیتی رسیده که برانکو بی منت رسیده بود ولی این آقا یه بار حضور در جام جهانی را به عنوان ضعیفترین تیم در 32 تیم را با هزاران منت و تحقیر تو حلق همه ما تحمیل کرده
قرمز اصل
دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵، ۱۶:۵۷
کیوروش نه کیروش درسته!
حمیدرضا
دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵، ۱۷:۰۴
خودفروخته نژادپرست
فرزاد مهریار
دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵، ۱۷:۱۹
هرکس که سطح خود را از ایران بالاتر می داند و نوکری الهام علی اف کمونیست و اردوغان تروریست را بالاتر از شهروندی ایران می داند ، پاسپورت بگیرد و مزارش را مفقود کند . به سلامت
امید
دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵، ۱۷:۲۴
شما که اصلاً مال یه کره دیگه هستید و بعد منچستر هم اول
...
دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵، ۱۸:۱۴
اوه اوه اوه...مث این که حالت خیلی خرابه...
Sn
دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵، ۱۶:۵۳
صد در صد اشتباه وقتی قراره بازی تدارکاتی نداشته باشن چه فایده ای داره تا به حال باشگاه ها همکاری کردن و کی روش در آخرین پیامش حتی به اندازه نصف جمله از باشگاهها تشکر نکرد و نیم فصل دوم باشگاه ها بازی های سنگینی دارن الان وقتش بود کی روش همکاری میکرد .
علی
دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵، ۱۷:۰۸
الان تیم ملی بازی نداره اردو میخوام چکار غیر منطقی
مهرداد
دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵، ۱۷:۱۳
كاملا درست و به جا بوده. تيم ملي بايستي هرچند وقت يكبار كنار هم قرار بگيرن و باهم تمربن كنن. مطمئنا اين اردوهاي هرچند غيرمنطقي به ديد عده اي!، منجر به هماهنگي بيشتر و موفقيت تيم ملي ميشه. هر كه طاووس خواهد، جر هندوستان كشد.
جالبه حالا اگه اردو هم نزاره يه عده اي ميان ميگن اين كي روش تو ايران دقيقا چه كارميكنه؟! پول ميگيره و ميخوابه دريغ از يه اردو!!! بعد نظرسنجي ميزارن ميگن: شما بنويسيد: اردو نذاشتن كي روش در تعطيلات نيم فصل غير منطقي نيست؟؟!!
۳
اردی
دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵، ۱۷:۱۹
هوادار نوبت من و توست
پرسپولیس برای موفقیت در آسیا نیاز به تقویت دارد. سکوت در این شرایط خیانت به تیم و سرمربی محبوبمان است. نگاهی به گذشته نشان می دهد که در دوره های اخیر همواره این تیم نزدیک مسابقات آسیایی به عمد یا غیر عمد تضعیف شده است. زمان دنیزلی تیم محبوبمان از سه بازی اول در آسیا ۷ امتیاز گرفت و بسیار امیدوار شدیم اما درست در روزهایی که تیم احتیاج به آرامش و حمایت داشت در اقدامی بی سابقه داور بازی پرسپولیس و داماش را در دقیقه ۸۹ بازی را نیمه تمام اعلام کرد و تیم دنیزلی در حاشیه عجیبی فرو رفت که حتی نزدیک بود منجر به سقوط تیم محبوبمان شود. زمان حمید درخشان بعد شکست رقیب سنتی در دربی و زنده شدن امید در دل همه پرسپولیسی ها منتظر تقویت تیم در نیم فصل بودیم اما سیاسی به زندان رفت و جانشینش دکتر طاهری بدون حق امضا در نقل و انتقالات نیم فصل عملا خلع سلاح بود. حال پس از زنده شدن مجدد پرسپولیسمان توسط برانکوی عزیز انگار باز هم عده ای کمر به قتل این تیم بسته اند. از کارشکنی های شاید غیر عمد کیروش که بگذریم می بینیم تاریخ دوباره در حال تکرار است. دوباره قبل از آسیا و در نقل وانتقالات نیم فصل مدیرمان حق امضا ندارد. دو بازیکنمان به دلیل خدمت مقدس سربازی به رقیب مستقیم مان هدیه شده اند و نیمی از تیم را به اردوی تیم ملی ای برده اند که نه بازی تدارکاتی ای دارد و نه حتی مسابقات رسمی اش نزدیک است. هوادار تیم با بازیکن توافق می کند ولی باشگاه گویا سر ناسازگاری دارد و هوادار را سرکوب می کند. این اتفاقی نیست. نمی تواند اتفاقی باشد
اسم تو و من هوادار است. امروز باید هوای پرسپولیسمان را داشته باشیم. فردا سه شنبه ۱۴ دی ماه مقابل باشگاه محبوبمان جمع می شویم و بدون سر و صدا و آزار برای همسایه ها تنها با سکوت پشت پرسپولیس و سرمربی مان را می گیریم.
فرزاد مهریار
دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵، ۱۷:۲۲
اردوی تیم ملی غیرمنطقی، آزار دهنده ، سخت ولی لازم است...
۴
aliReza
دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵، ۱۹:۳۶
آخه این چه اردو رفتنی این موقع از فصل
یه بازی با مراکش هم که لغو شد
اگه قرار به اردو زدن بود باید لژیونر ها هم دعوت میکرد چرا دعوت نکرد؟؟
شما یه مقایسه کوچیک با بقیه لیگ های دنیا کنی میفهمی تو این موقع از فصل باشگاه ها اردو میزنن نه تیم ملی
۷
عباس
دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵، ۲۰:۳۰
اوج بی منطقی و ظلم به فوتبال ایران ...
بازیکنی که میتونه تو باشگاه استراحت کنه و دوران بدنسازی رو بگذرونه باید بره اردو خسته کوفته برگرده و بعد دو روز بازی کنه و رباط صلیبی رو تقدیم آقای کیروش و نوچه خبرنگارهاش کنه
۱
آرش
سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵، ۰۹:۴۸
آره خیلی ضروری بود اگر نبود ما قطعا حذف میشدیم در راه صعود. بالاخره ذخیره های ثابت تیم ملی باید در کنار هم تمرین کنن که در روز مسابقه بتونن با دقت خوبی در کنار هم بشینن، عزیز دلم از این 20 و چند نفر بالای ده نفرشون که در لیستها نهایی اصلا نخواهند بود چون جا نداریم، از 10-12 نفر باقیمونده در بهترین حالت به4 الی 5 نفرشون یعنی حسینی و رضاییان و طارمی و امیری و بیرانوند بازی میرسه که اونا هم همشون پرسپولیسی ان. اگه قرار به تمرین کردنه خوب در کنار تو تیم خودشون دارن بازی میکنن که مجبور نبودن برن دوبی اونجا تمرین کنن.
نکته جالب اینه که استاد فتاحی یاد گرفته میگه ما لیگ رو تعطیل نکردیم و جام حذفی برگزار کردیم، بله شما جام حذفی برگزار کردی ولی اردوی تیم ملی که در همون ایام بود، نبود؟ پرسپولیس بازیکناشو در اختیار داشت؟ مشکل برانکو اینه که بازیکناشو نداره نه اینکه جام حذفی برگزار بشه یا نشه، شما اصلا کل لیگ رو برگزار کن وقتی مربی بازیکناشو نداره چه فایده
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر