فهرست
بنگر بیانیه داد؛ فقط سکوت می‌کنم
بنگر بیانیه داد؛ فقط سکوت می‌کنم

بنگر بیانیه داد؛ فقط سکوت می‌کنم

آی اسپورت - محسن بنگر در واکنش به اتفاقات اخیر و دستور سرمربی تراکتور مبنی بر عدم حضورش در تمرینات پیامی را منتشر کرد. بنگر در این پیام نوشت:

«سلام به همه هواداران و دوستان عزیز.

در پی ابلاغیه باشگاه تراکتورسازی مبنی بر عدم حضور بنده در تمرین پس از اتفاقات بازی پرسپولیس و در پاسخ به سوالات مطروحه باید عرض کنم که به عنوان یک بازیکن حرفه‌ای از دستور باشگاه تمکین می‌کنم و حتی اگر نکته‌ای در دل داشته باشم آن را پیش خود نگه می‌دارم. در عین حال در پاسخ به برخی شایعات و صحبت‌هایی که علیه من به راه افتاده است فقط این را می‌گویم که صحبت درباره اتفاقات به هیچ وجه به صلاح نیست و من هم اظهارنظری در این باره انجام نداده و نخواهم داد. چرا که تا پایان لیگ با تراکتورسازی قرارداد دارم و باید به تعهد حرفه‌ای و قرارداد خود به این باشگاه عمل کنم. درحال حاضر و با توجه به شرایط و گرفتاری‌های جدیدی که بر تراکتور حاکم است ترجیح می‌دهم به مشکلات باشگاه اضافه نکنم و فکر می‌کنم این تنها کاری است که از دست من به عنوان یک عضو کوچک بر می‌آید. با تشکر از همه دوستان و عزیزانی که حمایت‌شان همیشه مایه دلگرمی و افتخار من بوده است.»

  ۱  
آی اسپورت
2017-02-07 13:08:00
نظر دهید

۱ نظر
سعید
سه شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۴۳
بنگر باید برگرده پرسپولیس، حتا اگه رو نیمکت باشه (که از نظر فنّی هم باید روی نیمکت باشه). بازیکنای قدیمی هر باشگاه سرمایه اونجا هستن. وقتی قبلن تمام تلاششونو برای تیم انجام دادن - چه مثمرثمر بوده باشه چه نه - و وقتی تعصب و عِرقشونو بارها نشون دادن، حدقل برخوردی که میشه باهاشون داشت اینه که الان یه جا تو تیم بهشون بدن، حتا روی نیمکت.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر