فهرست
افشاگری فکری؛ کمیته اخلاق ورود می‌کند؟
افشاگری فکری؛ کمیته اخلاق ورود می‌کند؟

افشاگری فکری؛ کمیته اخلاق ورود می‌کند؟

آی‌اسپورت- 4 سال و چند ماه از محرومیت شهرداری تبریز و چند مربی لیگ یک گذشته اما این لیگ هم‌چنان با بی‌اخلاقی‌هایی شبیه به پرونده شهرداری تبریز روبه‌رو است. محرومیت بهار سال 92 برای شهرداری تبریز و پس گرفتن صعود این تیم به لیگ برتر، به دلیل تماس‌هایی بود که از طرف شهرداری با بازیکنان تیم‌های حریف گرفته شده بود. به نظر می‌رسید این محرومیت‌ها آغاز نظارت بیشتر بر لیگ دسته اول است و از آن به بعد امکان اتفاقاتی شبیه به تبانی و زد و بند با بازیکنان به حداقل می‌رسد. گفت‌وگوی امروز محمود فکری، سرمربی نفت مسجدسلیمان، صدرنشین لیگ برتر با فارس نشان می‌دهد که این لیگ هم‌چنان از این زدوبندها یا حداقل اقدام برای تبانی رنج می‌برد.

فکری گفته: «مربی‌ها به‌جای اینکه از لحاظ فنی پیشرفت کنند و کار خودشان را انجام بدهند، به دنبال این هستند که با حیله‌گری تیم حریف را پایین بیاورند و مطمئناً در ادامه چوب کارهایشان را خواهند خورد. اگر قرار است بازیکنی را جذب کنند چرا شخصاً به بازیکن زنگ می‌زنند؟ بازیکن در اختیار باشگاه است و باید با مدیران و سرمربی زنگ بزنند.مربی به بازیکن زنگ زده در صورتی که در آن پست چند بازیکن دارد و فقط برای اینکه تمرکز بازیکنمان را به هم بزنند، از این کارها می کنند. نگرانی ما بیشتر سر این داستان‌هاست. برخی مربیان ظاهر خوبی دارند ولی متأسفانه باطن کثیفی دارند. من به مدیران کاری ندارم می‌دانم که چه مربیانی هستند که این کار را انجام می‌دهند، امیدوارم دست از این کارشان بردارند و به فکر تیم خودشان باشند.»

حرف‌های فکری شاید نشانه‌ای از یک اتفاق بزرگ‌تر باشد که باید پیش از وقع جلویش را گرفت. اگر هنوز مربیانی در لیگ یک هستند که با بازیکنان حریف صحبت می‌کنند هیچ تضمینی وجود ندارد که فقط یک بار و مقابل یک تیم این کار را انجام دهند. این مساله از همان مسائلی است که کمیته اخلاق باید به آن ورود کندو جلوی شائبه‌های آینده را بگیرد.

۶ ۲  
آی اسپورت
2017-11-12 14:44:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
شاهین تقلبی
يكشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶، ۱۵:۰۲
کمیته اخلاق که کلا یه اتاقه به نظرم پلیس آگاهی باید بررسی کنه تبانی هارو
۹
ناصر
يكشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶، ۱۶:۱۹
لطفا با این مسائل پیش پاافتاده و کم اهمیت وقت کمیته اخلاق رو نگیرید ... مگه نمیدونید چند صد پرونده موی نابهنجار، تخطی از سرعت مجاز، خالکوبی رو دست کمیته اخلاق مونده که باید بهش رسیدگی کنند .... اونوقت شما نگران تبانی و زد و بند هستی؟؟؟ ول کن آقا ... شما تا کی میخوای فقط جلوی پاتو نگاه کنی؟
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر