فهرست
تیم ملی ۱-۱ تیم امید؛ تساوی ویلموتس و مجیدی
تیم ملی ۱-۱ تیم امید؛ تساوی ویلموتس و مجیدی

تیم ملی ۱-۱ تیم امید؛ تساوی ویلموتس و مجیدی

آی اسپورت - دیدار تدارکاتی  تیم ملی ایران مقابل امید در پایان نود دقیقه با تیجه یک بر یک به اتمام رسید . هرچند که نتیجه این دیدار اهمیت چندانی برای هر دو مربی نداشت و بیشتر این دو مربی به دنبال کسب شناخت هر چه بیشتز از بازیکنانشان بودند.

در این دیدار که با تعویض های متعددی همراه بود در دقیقه ١٢، مهرداد محمدى با نفوذ از جناح راست و یک ضربه دقیق، موفق به گشودن دروازه تیم امید شد. در ادامه بازیکنان تیم امید هم نمایش خوبى داشتند و موفق به ایجاد چند موقعیت شدند. اما نیمه اول این بازى با یک گل به سود تیم بزرگسالان به پایان رسید.

در نیمه دوم تیم بزرگسالان با ترکیب متفاوتى به میدان رفت و فرهاد مجیدى هم به نیمکت‌نشینان تیمش میدان داد.ابوالفضل رزاق‌پور در دقیقه ٦٧ با نفوذ از جناح چپ با فرصت‌طلبى موفق به جبران گل خورده شد تا بازى با تساوى یک بر یک دنبال شود.در ادامه هر دو تیم تلاش زیادى براى رسیدن به گل دوم کردند اما در نهایت بازى با تساوى یک بر یک به پایان رسید.

تیم ملی ایران - تیم امید ایران . ساعت ۱۸:۳۰ - ورزشگاه آزادی

داوران: امیر عرب براقی، فرهاد فرهادپور و علی احمدی، میثم حیدری

ترکیب تیم ملی ایران:

نیمه اول: رشید مظاهرى ، محمدحسین مرادمند، سیاوش یزدانى، دانیال اسماعیلى فر، سعید آقایى، رضا اسدى، امیرحسین کریمى،مهرداد محمدى، محمد کریمى، آرش رضاوند و شهریار مقانلو.

نیمه دوم: مهدی امینی و احمد گوهری (گلرها)- احمد عبدالله زاده، مجید علیاری، محمد نادری، مهدی شیری، محمد انصاری، سعید واسعی، محمد حسین مرادمند، علی کریمی، محمد محبی و پیمان رنجبری.

ترکیب تیم امید ایران:

معراج اسماعیلی ( ۴۶- نیما میرزا زاد)، علیرضا آرتا(محمد آقاجانپور -۳۴)، عارف غلامی، طاها شریعتی، مسلمی پور، اسماعیل بابایی، مهدى مهدیخانی( رضا کرمی -۳۴)، سید محمد خرم حسینی ( ۷۰–رضا جعفری) ، مهدی قائدی، امیر روستایی ( سید حسین حسینی – ۳۶) و محمد رضا آزادی ( ۵۰- رضا شکاری ).

شرح گل :

تیم ملی ایران ۱-۰ تیم  امید ( ۱۱- مهراداد محمدی): یک و دو پشت محوطه جریمه و در نهایت ضربه دقیق مهرداد محمدی  یه کم جلوتر از خط طولی محوطه به کنج دروازه امید  نشست تا تیم ملی یک بر صفر از حریفش پیش بیفتد.

تیم ملی ایران ۱-۱ تیم امید  (۶۶ - ابولفضل رزاق پور):  یک حمله کم خطر از تیم امید توپی را نصیب محبی مدافع تیم ملی  کرد و او سعی کرد مهاجم را کنترل کند تا گوهری خروج کند و توپ را دریافت کند اما گوهری به موقع خروج نکرد  و رزاق پور از همین تعلل استفاده کرد و به سمت توپ هجوم آورد و با  ضربه ای دروازه تیم ملی ایران را باز کرد. در کل می توان گفت تعلل گوهری وعدم هماهنگی با محبی باعث شد تا این گل به ثمر برساند.

دقایق حساس:

دقیقه ۲۲: ارسال بلند مهرداد محمدی روی دروازه امید ها خطر حساسی را رقم زد اما مهاجمان  تیم ملی نتوانستند  از این فرصت استفاده کنند و مدافعان امید  تیم توپ را به خوبی دفع کردند.

دقیقه ۲۹: مهرداد محمدی که به نوعی فعال ترین بازیکن در فاز هجومی محسوب می شود توپ را از میانه های زمین گرفت و بعد از چند گام حرکت با توپ ضربه سنگینی را به سمت دروازه  معراج اسماعیلی روانه کرد اما ضربه او با اختلاف کمی از بالای دروازه عبورکرد.

دقیقه ۴۰ :  شهریارمغانلو مهاجم لیگ یکی تیم ملی از پشت محوطه جریمه شوت محکمی را روانه دروازه امید کرد اما ضربه زیبا او با اختلاف چند سانتی متری از بالای تیرک افقی دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۵۵: شوت سنگین سعید واسعی  از پشت محموطه جریمه راهی به دروازه تیم امید پیدا نکرد.

دقیقه ۵۷: رضا شکاری به محض ورود به زمین با یک  شوت دروازه تیم ملی را تهدید کرد اما احمد گوهری موفق شد این توپ را مهار کند.

 

     
آی اسپورت
2019-07-15 21:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر