فهرست
یک دقیقه سکوت برای بازیکنی که نمرده بود!
یک دقیقه سکوت برای بازیکنی که نمرده بود!

یک دقیقه سکوت برای بازیکنی که نمرده بود!

آی اسپورت - باشگاه آماتور بالیبرک ایرلند جنوبی پیش از این اعلام کرده بود که فرناندو نونو لونته، یکی از بازیکنان این تیم در سانحه تصادف کشته شده است. بازی برنامه‌ریزی‌شده تیم بالیبرگ در لیگ آماتورهای ایرلند در روز 24 نوامبر لغو و سکوت یک دقیقه‌ای در تمامی بازی‌ها برقرار شد. اما پس از مدت کوتاهی مشخص شد نونو لونته زنده است و در اسپانیا به سر می‌برد. در همین حال یک روزنامه محلی شهر دوبلین پیام همدردی سازمان لیگ آماتورهای ایرلند را با خانواده نونو لونته و باشگاه بالیبرک منتشر کرده بود.

در بیانیه عذرخواهی باشگاه بالیبرک دوبلین پس از مسجل‌شدن زنده بودن فرناندو نونو لونته آمده است: بازیکنان و مدیران باشگاه متوجه یک اشتباه جدی از سوی یکی از مسئولان باشگاه در ارسال نامه به سازمان لیگ ایرلند شدند. یک نشست اضطراری در باشگاه بالیبرک برگزار و مسئول ارسال‌کننده نامه از سمتش اخراج شد. ما خیلی سریع با فرناندو نونو لونته تماس گرفتیم تا درباره محل اقامت و سلامتی‌اش اطمینان یابیم. امیدواریم عذرخواهی ما را به خاطر انتشار اشتباه خبر مرگش را بپذیرید. سازمان لیگ آماتورهای ایرلند نیز اعلام کرد قصد تحقیقات مستقلی را درباره این پرونده دارد.

تسنیم

۳ ۱  
آی اسپورت
2018-11-28 16:03:00
نظر دهید

۱ نظر
bahar
چهارشنبه ۷ آذر ۱۳۹۷، ۱۶:۳۰
چه سرخوش اینااااااااااااااااااااا..ما هفته ای یکی از پیشکسوت های هنر،ورزش،سیاست و... رو میکشیم و بعدش هم می فهمیم بنده خدا زنده بوده پس برمیگردیم سر اصل اول ایرانیت خودمون که سریعاً باهاش یه جوک جدید بسازیم و بخندیم تا اینکه شایعه ای جدید بیاد بازار خوراکمونه........ جل الخالق به حق چیزای ندیده و نشنیده!
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر