فهرست
سوژه روز؛ برانکو در مسیر ۶ سال پیش کی‌روش
سوژه روز؛ برانکو در مسیر ۶ سال پیش کی‌روش

سوژه روز؛ برانکو در مسیر ۶ سال پیش کی‌روش

آی اسپورت - ادبیات برانکو در مورد کمال کامیابی‌نیا نشان می‌دهد که بالاخره او هم به این نتیجه رسیده که اقتدار داشته باشد. ۲،۳ هفته قبل هم که منشا و احمدزاده شوخی(!) و بعد آشتی کردند و گفتند ما خیلی با هم رفیق هستیم، برانکو به آنها بازی نداد و دو امتیاز را فدای انضباط تیمی کرد که حرکتی کاملاً درست بود.

الان هم برانکو می‌گوید جریمه کمال بخشیدنی نیست. البته به طور دقیق کسی نحوه مصدوم شدن این بازیکن را نمی‌داند و بهتر است خودش توضیح دهد که چرا برانکو تا این حد عصبانی شده است اما به هر حال سرمربی کروات پرسپولیس که نتایج خوبی گرفته و قطعاً امسال هم پرسپولیس را قهرمان لیگ می‌کند، راهی را در پیش گرفته که ۶ سال قبل کارلوس کی‌روش در پیش گرفته بود. این دو مربی سال‌هاست که در ایران کار می‌کنند و طبعاً اخلاق فوتبالیست‌های ایرانی را خوب می‌دانند؛ فقط فرق آنها در این است که کی‌روش در همان ماه‌های اول آنچه باید متوجه می‌شد را متوجه شد و برانکو با تأخیر به یکسری مسائل رسیده است.

کی‌روش ۶ سال قبل فهمید که اگر به اولین بازیکن باج بدهد باید به ۲۰ بازیکن  دیگر هم باج بدهد، به همین دلیل جلوی همان نفر اول ایستاد تا مجبور نشود برابر بقیه کوتاه بیاید. برانکو هم که نمی‌شود از تأثیرگذاری‌اش در پرسپولیس بی‌تفاوت گذشت، حالا همان راه را می‌رود، راهی که مسلماً در درازمدت به سود خودش و پرسپولیس تمام می‌شود.

۶۷ ۷  
آی اسپورت
2018-01-22 11:46:00
نظر دهید

۷ نظر
ظالم کیروشی پور
دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶، ۱۲:۰۳
کیروش خیلی خوبه -کیروش ماهه - کیروش سرور همه هستش - هر کی بگه کیروش بد من و باندم تو روزنامه ها و برنامه مون میزنیمش

کیروش حتی تعیین میکنه کدوم بازیکن بره کدوم تیم

ولی ما راضی نیستیم کمکم باید رنگ لباسمون رو هم کیروش مشخص کنه آخه کیروش خیلی شاخه
محمد
دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶، ۱۲:۰۸
یا نظم نمیدونی چیه ، یا برانکو رو نمیشناسی ، یا همینجوری خواستی یه چرت و پرتی بنویسی !
ممکن هم هست از این ادمین های 14-15 ساله کانال های تلگرام باشی که فقط هدف کوبیدن تیم مقابل هست
ممکن هم هست حافظه درست و حسابی نداشته باشی
حالا دقیق نمیدونم کدوم مورد درسته
ظاهرا رامین رضاییان و سرنوشتش توس پرسپولیس رو نمیدونی !!
یا نمیدونی صادق محرمی چجوری تو پرسپولیس فیکس شد
Sima
دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶، ۱۲:۲۵
یادمه موقع رضائیان میگفتن برانکو لجباز و یکدنده است تا دیروز که برانکو بد بود حالا که دیگه تحت هیچ شرایطی نمیشه نادیده گرفتش میگن داره میشه مثل اولای کیروش.
نویسنده محترم برانکو همیشه نظم داشته و سخت گیر بوده فرقش با کیروش شما اینه که برانکو مودبه و وحشی نیست بنابراین سخت گیری هاش به چشم شما نویسنده های منصف نیومده
امین
دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶، ۱۲:۵۴
نویسنده این متن چند سالش بوده ؟ ۵ سال ؟
۹
سهیل
دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶، ۱۲:۵۹
برانکو بعد اینهمه سال تجربه شخصی و همچنین دیدن انواع اقسام مربی های بزرگ در جاهای مختلف تازه اونم اخلاق 6 سال پیش کیروش رو یاد گرفته!
کلا خبر از این خنده دار تر خودتون فقط میتونید بزارید : ))))))
۸
علیرضا
دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶، ۱۴:۱۷
یعنی هیچ شرایط و تحصیلات و ... لازم نیست برای نوشتن متن تو این سایت بی در و پیکر؟ آشنایی با فوتبال چند سال اخیر ایران چی؟ اونم نه؟!!
یعنی شازده کلا ماجرای صادقیان و رضاییان و نیمکت نشینی و تنبیه بازیکنایی مثل علیپور و مسلمان و احمدزاده و .... فراموشت شد؟ کلن تو باغی داداش؟ شایدم از قصد این مدلی مینویسی! خدا به ما صبر و به شما کمی انصاف عطا کند!!)
۶
&
دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶، ۱۷:۰۸
برانکو اگه بلد نبود با بازیکنان چطوری رفتار کنه الان رضاییان تو تیم دسته چندمی رو سکوها نبود . حداقل سواد و شعور واسه مقاله نوشتن تو این سایت چقدره؟؟؟؟ باور کنید لازم نیست از کیروش بت بسازین
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر