فهرست
برانکو در کنفرانس؛ بهترین تیم گروه هستیم
برانکو در کنفرانس؛ بهترین تیم گروه هستیم

برانکو در کنفرانس؛ بهترین تیم گروه هستیم

آی اسپورت – برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس در نشست خبری خود قبل از بازی فردای تیمش مقابل السد قطر اعلام کرد که او و بازیکنانش به دنبال صدرنشینی در گروه خود هستند. گزیده صحبت‌های برانکو را بخوانید.

  • هر دو تیم به مرحله بعدی رفته‌اند و این یک بازی تشریفاتی است. اما می‌خواهیم صدرنشین گر‌وه باشیم و بازی بعد را با الجزیره یا الاهلی بازی خواهیم کرد. می‌خواهیم به عنوان بهترین تیم قدرت خودمان را به هواداران نشان دهیم و به عنوان قهرمان قدرت خودمان را به نمایش بگذاریم.
  • ما بازی السد را نگاه کردیم. با آنها در دوحه بازی کردیم و برای آنها احترام قائل هستیم. نمی‌خواهم در خصوص کیفیت بازیکنان السد بکویم و همه آنها را می‌شناسید خصوصا ژاوی که یکی از بهترین‌هاست. ما البته کیفیت خودمان را نشان خواهیم داد. بازیکنان آماده هستند و البته ربیع‌خواه و فرشاد نیستند اما به بازیکنان اعتقاد و اعتماد کامل دارم.
  • شما نمی‌توانید از مهاجمان در هر بازی انتظار گلزنی داشته باشید و در خصوص تاکتیک‌مان هم تا بازی فردا منتظر بمانید. باید ببینیم فردا چه پیش خواهد آمد و البته ژاوی و‌ بونجاح بازیکن خوبی در ترکیب حریف هستند و البته ما نیز تدابیر خودمان را خواهیم داشت.
  • ما نیز انتظار داشتیم در روز آخر بازی‌های گروه C هم همزمان با بازی‌های گروه ما برگزار شود و این یک اشتباه کوچک از AFC بود. در فوتبال اکنون رازی وجود ندارد و همه از آن اطلاع هستند.
  • اکنون تیم ضعیفی در آسیا وجود ندارد و ما هم با تمام توان در این بازی حاضر خواهیم شد. طرفداران ما نقش بزرگی در این بازی دارند و آنها به دنبال برگزاری یک جشن بزرگ است و دلیل اینکه ما هم اینجا هستیم این است که به دنبال یک نمایش خوب در بازی فردا هستیم.
۱ ۴  
آی اسپورت
2018-04-15 15:28:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
آنتی شومن
يكشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۷، ۲۰:۱۸
حضرت آقای برانکو اگه السد رو ببری بهترین تیم هستی الان علی الحساب دومی.پس از حالا بهانه جور نکن.نشون بده سواد مربیگریت و السد رو ببر.
۶ ۱
**
يكشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۷، ۲۱:۱۹
درسته.برانکو که ادعا داره بازیکنای لیگ ایران اماده هستند و کیروش اشتباه میکنه.پس اگه نتونه از پس السد و امثال بغداد برنیاد حتما تو سوادش مشکلی هست.
۵
دیپلم فسور
يكشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۷، ۲۲:۰۳
آقا من تحقیق کردم این برانکو مدرک تحصیلیش دیپلمه ولی مدرک مربی گری داره . پس چرا آدم باید تو این سطح دروغی به این بزرگی بگه
۲
داود
دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷، ۰۱:۴۹
سورپرایز چی شددددددد؟؟؟؟؟؟
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر