فهرست
فرمت برگزاری یورو ۲۰۲۰ تغییر خواهد کرد؟
فرمت برگزاری یورو ۲۰۲۰ تغییر خواهد کرد؟

فرمت برگزاری یورو ۲۰۲۰ تغییر خواهد کرد؟

آی اسپورت - بحران شیوع کرونا ویروس، لیگ های فوتبال در کشورهای اروپایی را به تعطیلی کشاند. تعویق بازی های یورو ۲۰۲۰ این فرصت را به کشورهای این قاره داد که زمان کافی برای به پایان رساندن لیگ های داخلی شان داشته باشند.

به گزارش دیلی میل، یوفا در حال بررسی احتمال تغییر فرمت این بازی هاست. این تورنمنت قرار بود در چندین شهر اروپا برگزار شود و یک تجربه جدید و منحصر به فرد باشد. ولی تعویق بازی ها به سال ۲۰۲۱ و شرایط جدیدی که در اثر بحران کرونا ایجاد شده، همه چیز را تحت تاثیر قرار داده است. حالا برخی از شهرهای میزبان احتمالا قادر نخواهند بود در تاریخ مشخص شده میزبان این بازی ها باشند. اسپانیا و ایتالیا جزو این کشورها هستند. گفتنی است مقرر بود شهرهای بیلبائو و رم هم جزو شهرهای میزبان باشند. در ضمن برخی دیگر از استادیوم های مشخص شده (۱۰ ورزشگاه) برای میزبانی هم در تابستان ۲۰۲۱ میزبان بازی های دیگر هستند و مشخص نیست این تداخل برنامه ها چطور رفع می شود.

فراموش نکنیم این ایده زمانی مطرح و تصویب شد که پلاتینی رئیس یوفا بود. رئیس فعلی یوفا، الکساندر سفرین است و آن طور که از گزارش ها مشخص است، چندان تمایلی به برگزاری بازی های یورو ۲۰۲۰ در چندین شهر مختلف ندارد. مقرر شده بازی های یورو  ۲۰۲۰ از ۱۱ ژوئن تا ۱۱ جولای ۲۰۲۱ برگزار شود.

     
آی اسپورت
2020-04-10 00:21:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر