فهرست
درگیری لفظی ژنرال با آقایی و اسماعیل‌بیگی
درگیری لفظی ژنرال با آقایی و اسماعیل‌بیگی

درگیری لفظی ژنرال با آقایی و اسماعیل‌بیگی

آی اسپورت - امیر قلعه نویی قبل از آغاز بازی با سعید آقایی بازیکن تازه وارد پرسپولیس درگیری لفظی پیدا کرد و به کنایه جمله‌ای را به این بازیکن گفت. در این جمله کنایه آمیز به بازیکن پرسپولیس گفته شد که چون آب تهران را خورده است تحویل نمی‌گیرد!  جمله‌ای که با تعجب بازیکنان پرسپولیس و شخص سعید آقایی روبرو شد اما این بازیکن ترجیح داد پاسخی به سرمربی گل گهر ندهد.

پس از این نیز امیر قلعه نویی با عباس اسماعیل بیگی رئیس کانون هواداران پرسپولیس که در ورزشگاه شهید کاظمی حضور داشت درگیری لفظی پیدا کرد و او را تهدید به زدن سیلی کرد. درگیری بین طرفین نزدیک بود به جاهای باریک کشیده شود که با وساطت باتجربه‌های پرسپولیس ختم به خیر شد.

۱ ۱  
آی اسپورت
2020-10-31 18:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
وحید بارساپولیسی
شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹، ۲۰:۱۰
اینجانب وحید به نمایندگی از ۴۵ میلیون هوادار پرسپولیس در سراسر ایران زمین و کل گیتی ضمن اعلام برائت از امیر قلعه نویی ملقب به امیر مافیا اعلام میدارد عباس اسماعیل بیگی مشهور به عباس گدا و یا عباس سبزی فروش هیچ گونه ریاست و نمایندگی از آحاد میلیونی این هواداران معظم باشگاه بزرگ و مردمی پرسپولیس ندارد و صرفا ایجاد کانون هواداری و تقبل ریاست این مجموعه به هیچ یک از یکایک ۴۵ میلیون نفر ایرانی سرخ دل تعمیم داده نشده و نخواهد شد و ایشان صرفا رییس همان اکیپ ۷-۸-۱۰ نفری دور و بری خودش و حلقه نزدیکان خودش است.
با تشکر۴۵ میلیون پرسپولیسی ایرانی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر