فهرست
بیرانوند: در نفت تهران هم نیمکت نشین بودم
بیرانوند: در نفت تهران هم نیمکت نشین بودم

بیرانوند: در نفت تهران هم نیمکت نشین بودم

آی اسپورت - علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم آنتورپ بلژیک از شرایطش در این تیم گفت. علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم ملی و باشگاه آنتورب در مصاحبه لایو با اینستاگرام فدراسیون فوتبال گفت: روزی که آمدم به بلژیک، اینقدر تمرینات سرعتی بود که گفتم باید همین الان برگردم به ایران! من نمی توانم اینجا تمرین کنم. اما اگر قرار باشد بعد از سه ماه بازی نکردن به ایران برگردم، دیگر هیچی. نمی گویم عصبی نیستم. هستم. ولی می دانم که اینجا موفق خواهم شد.  

او درباره وضعیت کرونا و تاثیرش در فوتبال گفت: خوشحالم فوتبال تعطیل نشده است. تنها چیزی که مردم را خوشحال می کند همین برگزاری فوتبال است. این تصمیم درستی بود. در بلژیک پسرم سرما خورد، سه روز اجازه ندادند با تیم آنتورب تمرین کنم. گفتم کاش به پزشک تیم نمی گفتم پسرم سرما خورده است. الانم نمی‌توانم به مردم ایران دستور بدهم فلان چیز را رعایت کنید. ماشالله خود مردم همه چیز را می فهمند و رعایت می کنند. مردم ایران فهمیده هستند.

بیرانوند درباره نیمکت نشینی در آنتورپ گفت: سه سال در نفت نیمکت نشین بودم، بسیار سختی کشیدم تا به اینجا رسیدم. اما آنجا فوتبال آسیا بود و الان در اروپا هستم. اینجا سخت تمرین می کنم و مربیان هم از من راضی هستند و تنها مشکل دیر اضافه شدن به تمرینات بود. با تمریناتم به مربیان ثابت خواهم کرد که گلر یک هستم. بعضی وقت ها طرفداران به من می گویند علیرضا تو چرا فلان توپ را نگرفتی؟ این یعنی چی؟ یعنی مردم فوتبال را بلد هستند و می فهمند.

  ۱  
آی اسپورت
2020-11-24 21:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
فرهاد
چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹، ۱۹:۰۲
هنوز نفمیدی چرا تخریبت میکنند ؟ چون چند تا رسانه پرسپولسیسی دوست دارند هر بازیکنی از پرسپولیس میرود نابود شود عقده ای هستند. اینها حتی رامین رضاییان و محرمی را هم تخریب میکنند . بازی در دیناموزاگرب و لیگ قهرمانان برای اینها کمتر از بازی برای پرسپولیس است
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر