فهرست
منصوریان: بیرون رفتن شجاعی به ما کمک کرد
منصوریان: بیرون رفتن شجاعی به ما کمک کرد

منصوریان: بیرون رفتن شجاعی به ما کمک کرد

آی اسپورت - خبرنگاران اصفهانی با ورود علیرضا منصوریان به نشست خبری برای او دست زدند، سپس منصوریان بعد از پیروزی 2 بر صفر مقابل تراکتورسازی تبریز گفت: «از هواداران تشکر می کنم چون می توانستند امروز در خانه بنشینند و دو بازی را در خانه ببینند. امروز خیلی لازم بود یاردوازدهم را داشته باشیم.»

تراکتور فشار زیادی به ما وارد کرد

امشب حتما باید دو رکعت نماز شکر بخوانم. بازی فوق العاده خوبی بود بر خلاف میلمان فکر نمی کردیم در اصفهان سورپرایز شویم اما فشار زیادی در ابتدای مسابقه اوردند. از معدود تیم هایی بود که ما را در فولادشهر تحت فشار گذاشتند.

همبستگی تاکتیکی در تیم ما موج می زند

تفاوت کلاس دو تیم با توجه به حضور بازیکنانمان بزرگی که در زمین بازی می‌کردند مشخص بود اما اگر بخواهم از یک ستاره نام ببرم او قاسم حدادی‌فر است. البته مظاهری هم فوق‌العاده کار کرد. در خط هافبک مجبوریم به جوانان خوب‌مان بازی بدهیم. خدا را شکر می‌کنیم به خصوص روی گل دومی که درخشان‌مهر زد و یکی از بهترین گل‌های لیگ بود. از طرفی همبستگی تاکتیکی در تیم ما موج می‌زد.

تعویض شجاعی به ما کمک کرد!

طبیعی بود در نیمه دوم با توجه به فشاری که روی تیم ما می‌آید به پلن B برویم. کناره‌های زمین را کنترل کردیم تعویض شجاعی خیلی به ما کمک کرد چون بازیکنی است که هر لحظه ممکن است کار عجیب و غریبی در زمین انجام دهد.

نمازی هم زحمت خود را کشید

سعی کردم باشگاهی را انتخاب کنم که با جوانان کار کند. در خیلی جاها تعریفی منطقی در فوتبال نیست. ما با شجاعت می‌گویم نمازی هم زحمت خودش را کشید اما برخی مواقع هرچه تلاش می‌کنیم نمی‌شود. به تیمی آمدم که هم شخصیت خوبی دارد هم هواداران خوبی. امروز متوجه شخصیت هواداران ذوب‌آهن شدم. تا به حال حرف زشتی از آنها نشنیده‌ام و تنها تیم خودشان را تشویق می‌کنند. امیدوارم بتوانیم جوانان خوبی را برای فوتبال ایران پرورش دهیم.

     
آی اسپورت
2019-04-26 22:06:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر