فهرست
امید در اردوگاه سرخ؛ عالیشاه آزاد شد
امید در اردوگاه سرخ؛ عالیشاه آزاد شد

امید در اردوگاه سرخ؛ عالیشاه آزاد شد

آی‌اسپورت- هافبک سرباز سرخ‌پوشان از هفته آینده در تمرینات پرسپولیس حاضر خواهد شد تا آمادگی خود را برای فصل آینده حفظ کند. امید عالیشاه، هافبک گل‌زن پرسپولیس که در نیم‌فصل لیگ شانزدهم برای پشت سر گذاشتن دوران سربازی راهی تراکتورسازی شده بود، با تایید مدارک مربوط به کسری خدمتی‌اش اکنون در سودای بازگشت به جمع شاگردان برانکو ایوانکوویچ است.

هافبک شماره ۲ پرسپولیس که بعد از حضور در تراکتورسازی با محرومیت این تیم از دو پنجره نقل و انتقالاتی نزدیک به یک سال دور از فوتبال بود، در حالی که در این مدت تیم‌های فجرسپاسی و ملوان را خواهان خود می‌دید تمرینات اختصاصی‌اش را دنبال کرد. عالیشاه بعد از پایان محرومیت نقل و انتقالاتی تراکتور به جمع سرخ‌های تبریزی اضافه شد و البته بعد از مدتی دچار مصدومیت شد تا همچنان بدشانسی گریبان‌گیر او باشد.

عالیشاه که بعد از مصدومیت جنجالی در جدال مقابل پرسپولیس به شدت تحت فشار هواداران تبریزی قرار داشت، با دل‌گیری از این موضوع مراحل مربوط به دریافت مدارک کسر خدمتی خود را دنبال کرد. اتفاقی که در نهایت نهایی شد و او موفق شد در تاریخ 19 بهمن مدرک مربوط به پایان خدمت خود را دریافت کند.

اما این مساله که به مذاق مسوولان تراکتورسازی خوش نیامده بود، باعث شد تا سنگ‌اندازی همانند بازگشت احمد نوراللهی به جمع پرسپولیس ترتیب داده شود. عالیشاه اکنون بعد از گذشت نزدیک به دو ماه از دریافت تاییدیه کسری خدمتی و مدارک پایان خدمتش، هنوز موفق به تسویه حساب با این باشگاه نشده است و بارها نیز تهدید به اعزام برای پشت سر گذاشتن دوره آموزشی و پادگان شد.

در این شرایط مسوولان پرسپولیس و تراکتورسازی که رابطه خوبی با یک‌دیگر دارند در تماسی تلفنی در این مورد به بحث پرداختند و در نهایت مقرر شد تا زمینه بازگشت امید عالیشاه و تایید تسویه حساب او صورت گیرد. اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، این بازیکن هفته آینده و بعد از بازی دو تیم پرسپولیس و السد قطر در تمرینات پرسپولیس حاضر خواهد شد تا آمادگی خود را برای فصل آینده حفظ کند. عالیشاه نیم‌فصل دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد و با توجه به محرومیت نقل و انتقالاتی اکنون بازگشت او می‌تواند اتفاق مثبتی در اردوگاه سرخ‌پوشان تهرانی محسوب شود.

۵ ۹  
آی اسپورت
2018-04-12 20:27:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۹ نظر
کوهیار
پنجشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۷، ۲۰:۵۱
برو بمیر..دوسال ول گشتی حالا که سرنخواستنت دعواست خبرمرگت اومدی که چی..هان!!؟
مارال
پنجشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۷، ۲۱:۰۲
حداقل اینجا هرچی تو دلته رو ، رو نکن!
امیدوارم امید بدرخشه.
بی شعور
پنجشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۷، ۲۱:۳۲
تو برو بمیر. چقدر لجن پراکنی میکنی!!؟
((
پنجشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۷، ۲۲:۵۹
فازت چیه کیسه کش؟
Ashkanred
پنجشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۷، ۲۳:۰۶
حالت ربیع خواه تموم شد نوبت بعدی شد. دیگه همه توی کیسه کش ذو می شناسن.
فرزاد مهریار
جمعه ۲۴ فروردین ۱۳۹۷، ۰۰:۳۴
آقای کوهیار اگر پرسپولیسی هستی جواب بده: ربیع خواه فنی ضعیف بود قبول ولی انتقادات شما هم بیش از حد تند بود بااین حال قبول می کردیم . ولی در مورد عالیشاه چی داری بکی؟!
۹ ۱
کوهیار
جمعه ۲۴ فروردین ۱۳۹۷، ۰۱:۲۵
من عاشق عالیشاهم و از طرفداراشم اون کامنت مال من نیست ... یکیه یه مدت به اسم شما هم کامنت میذاشت الان جای من میزاره
۸
کوهیار
جمعه ۲۴ فروردین ۱۳۹۷، ۰۱:۲۹
با اومدن امید و رفتن ربیع خواه داره امید به تیم ما برمیگرده امیدوارم طرفدارایی که از دیدن بازی زجر اور ربیع خواه با ورزشگاه قهر کرده بودند به ورزشگاه بیان و دوباره آزادی پر بشه. من که خیلی مشتاقم دوباره عالی شاه بیاد چپ تیمو فعال کنه با سانترها و استارتای بی نظیرش
۴
موراتا
جمعه ۲۴ فروردین ۱۳۹۷، ۰۲:۵۴
کاش بر نمیگشت در حساسترین شرایط بدون هیچ هماهنگی قبلی دست تیم رو گذاشت تو پوست گردو و مستقیم رفت تیم رقیب حالا میخواد برگرده البته خدا هم خوب زد تو کمرش
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر