فهرست
یحیی پس از صعود به فینال:  به حضور در ذوب افتخار می‌کنم
یحیی پس از صعود به فینال: به حضور در ذوب افتخار می‌کنم

یحیی پس از صعود به فینال: به حضور در ذوب افتخار می‌کنم

یحیی گل‌محمدی پس از پیروزی مقابل سپاهان در نیمه نهایی جام حذفی گفت: بازی را خیلی خوب شروع کردیم و در دقیقه اول و دوم بازی به گل رسیدیم و سعی کردیم بازی را کنترل کنیم و همین کار را کردیم بازی سختی بود هم از نظر اینکه حریف دوست نداشت بازنده باشد و فشار زیادی به ما آورد و ما هم خوب تحمل کردیم و دفاع کردیم و روی گلی که خوردیم اشتباهاتی داشتیم و نباید در بازی‌های آینده این اشتباهات دوباره رخ بدهد.
- بازی فنی و کیفی بود و گذشتن از این تیم برای من خیلی سخت بود. این پیروزی را به تیمم تبریک می‌گویم و این برد را به کارکنان زحمتکش ذوب آهن تقدیم می‌کنم و از مدیریت ذوب آهن و باشگاه تشکر می‌کنم و افتخار می‌کنم در بودن در چنین تیمی و به داشتن این تیم افتخار می‌کنم و از همه ممنون هستم.
- نیم فصل اول با سپاهان بازی کردیم که فقط یک موقعیت به حریف دادیم که تبدیل به گل شد البته من می‌خواهم بیشتر در مورد تیم خودم حرف بزنم. سپاهان با اینکه 10 نفره شد جوانان خوبی به میدان آورد و شرایط را برای ما سخت کردند در بازی با پرسپولیس هم همین شرایط را داشتیم اما توپ را به خوبی گردش می‌دادیم اما سپاهان در ضد حمله خیلی خطرناک بود. اراده بازیکنان ما عالی بود و به آنها گفتم که خودتان را در خرمشهر ببینید.
- به بازیکنانم گفتم باور داشته باشید که می‌توانید برنده شوید و همه عوامل جمع می‌شود و تیم برنده مشخص می‌شود و من به بازیکنانم گفتم ضربات خود را محکم بزنید زیرا محکم زدن ضربه مهم است.
گل‌محمدی در مورد وضعیت مرتضی تبریزی گفت: چند هفته خوب داشته و دیدش در فوتبال فرق کرده و راحت‌تر و ساده‌تر بازی می‌کند و او یکی از بازیکنان کلیدی ماست و بقیه بازیکنان هم زحمت کشیدند اما مرتضی تبریزی پیشرفت خوبی داشته اشت.
- طبیعی است بعد از گلزنی باید انسجام تیمی‌تان بهتر باشد زیرا حریف با میل به حمله فشار را بیشتر می‌کند و این طبیعی بود و خیلی از دقایق مسابقه می‌توانستیم گل دوم و سوم هم بزنیم که یک مقدار بی‌دقت بودیم.
- حریف سپاهان بود و نمی‌توانستیم راحت برنده شویم و در سمت راست آنها وریا غفوری بود که یک ملی پوش است و بازی مقابل این بازیکن سخت است و طبیعی است که در 120 دقیقه ممکن است دوسه بار این اتفاق رخ بدهد.
- بازی فشرده‌ای را بعد از 10 نفره شدن داشتند و لایه‌های دفاعی بیشتری داشتند و سرعت تیمی حریف هم خوب بود و باید دقت بیشتری می‌کردیم تا در ضد حملات غافلگیر نشویم.
- هر تیمی که لیاقت داشته باشد بالا می‌آید و در این مورد فکر نکردم و همه تیم‌ها قابل احترام هستند و تیمی که فینالیست می‌شود لیاقتش را داشته است.
     
آی اسپورت
2015-11-24 19:39:22
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر