فهرست
واکنش استیماچ به اعتراض خلعت: او جریمه نمی‌شود
واکنش استیماچ به اعتراض خلعت: او جریمه نمی‌شود

واکنش استیماچ به اعتراض خلعت: او جریمه نمی‌شود

ایگور استیماچ پس از شکست مقابل ذوب آهن در نیمه نهایی جام حذفی در نشست خبری گفت: این یک جشن فوتبال بود و به همه تبریک می‌گویم و برای هواداران و دو باشگاه این یک جشن بزرگ بود. هر دو تیم باعث شدند هواداران هیجان زده  شاد باشند و بازی فوق العاده بود. به عنوان مربی تیم سپاهان می‌توانم بگویم که به بازیکنانم افتخار می‌کنم و 2 بار از حریف عقب افتادیم و برگشتیم. همه کار کردیم تا پیروز شویم با اینکه یک بازیکن کمتر داشتیم و بازی را کنترل کردیم و در هر لحظه از بازی می‌دانستیم چه می‌کنیم و به عنوان یک مربی نمی‌توانم ناراحت باشم من الان می‌توانم به ذوب آهن تبریک بگویم و برای این تیم آرزوی خوشبختی می‌کنم تا فینال را ببرند.
 ناراحتی خلعتبری از تعویضش در این مسابقه: می‌دانستم این اولین سوالی است که ازم می‌پرسید و ما همه برای عقیده خودمان حق داریم و تفاوت ما این است که چطوری می‌توانیم شادی و ناراحتی مان را عرضه کنیم. من از دست خلعتبری ناراحت نیستم به عنوان مربی خوشحالم او می‌خواست بماند و بیشتر بازی کند و من روی نیمکت برایش توضیح دادم که تصمیم‌های من نباید توسط بازیکنان قضاوت بشود و آنها باید به تصمیم‌های من احترام بگذارند زیرا من بهترین تصمیم را برای تیم می‌گیرم و هیچ مشکل یا جریمه‌ای برای او وجود ندارد.
 دیدار آینده با گسترش در لیگ: شما سپاهان متفاوتی را خواهید دید و این آخرین شانسی بود که در جام حذفی باختیم با این حال این شکست مسیر و روش کار ما را تغییر نمی‌دهد و این یک بازی فوتبال است و کسی نمی‌تواند گارانتی کند که شما هر مسابقه‌ای را ببرید و مساله خیلی مهمی است که چطور می‌توانید برگردید و سه چهار روز آینده باید مراقب باشیم یرا مشکلاتی در تیم داریم و می‌دانستیم ذوب آهن چقدر روی توپ هی هوایی خوب است و برای عبدالله کرمی ناراحتیم زیرا او را نداشتیم و باید تیم را برای بازی با گسترش و گرفتن امتیاز از این تیم آماده کنم.
نحوه بازی مهدی شریفی: نمی‌توانم بگویم او ضعیف بود اما این زمان بر است و باید روی حرکاتش بیشتر کار کنیم و ما می‌خواهیم آموزش بدهیم که او چطور به سمت دروازه حریف حرکت کند نه اینکه به سمت دروازه خودمان بیاید. ما یک بازیکن کمتر داشتیم ولی او می‌تواند و باید بهتر بازی کند. او الماسی است که باید تراش بخورد.
 عملکرد دروازه بان تیمش که عملکرد ضعیفی داشت: اگر درست بگویم رحمان احمدی 35 ساله است و این شخص دچار فشار است؟ نمی‌توانم توانایی‌های بازیکنان با تجربه را زیر سوال ببرم. قبل از حضورم در اینجا از فرم بازی راضی نبودیم آیا انتظار دارید که دروازه‌بان 19 ساله‌ام را بازی بدهم؟ همه بازیکنانم مثل هم هستند و گاهی اوقات خیلی خوب هستند و ما را خوشحال می‌کنند اما اگر بخواهم بازیکنانم را تغییر بدهم چون در یک بازی از عملکردشان راضی نباشم قبل از پایان فصل همه آنها را باید عوض کنم.
 وضعیت نوید کیا: 4 روز قبل یک بازی انجام دادیم و محرم نویدکیا در آن بازی در ترکیب اصلی بود و امروز به او استراحت دادیم تا نیم ساعت آخر به میدان بیاید  اما برنامه ما عوض شد و زیرا دشواری‌هایی در زمین ایجاد شد و با این مسایل در فوتبال مواجه هستیم و البته می‌خواهیم از نویدکیا تا می‌توانیم استفاده کنیم و روش تیمم را در هر بازی تغییر می‌دهم اما باید اطمینان داشته باشیم که نویدکیا کاملا سرحال باشد.
     
آی اسپورت
2015-11-24 19:42:26
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر