فهرست
بایرن مونیخ ۴ – المپیاکوس ۰؛ ادامه قدرتنمایی پپ و بایرن
بایرن مونیخ ۴ – المپیاکوس ۰؛ ادامه قدرتنمایی پپ و بایرن

بایرن مونیخ ۴ – المپیاکوس ۰؛ ادامه قدرتنمایی پپ و بایرن

آی اسپورت – بایرن مونیخ در دیدار خانگی خود در لیگ قهرمانان موفق شد با چهار گل تیم المپیاکوس را شکست دهد و صعود خود به مرحله حذفی لیگ قهرمانان را قطعی کند.
بایرن در همان ۲۰ دقیقه اول سه گل به حریف خود زد تا نتیجه بازی خیلی زود مشخص شود. پپ گواردیولا یک تیم کاملا هجومی را به میدان فرستاد تا صدرنشینی تیمش در گروه F را قطعی کند و بازیکنانش هم به خوبی تاکتیکهای او را در زمین اجرا کردند. داگلاس کاستا گل اول را برای باواریایی ها زد. روبرت لواندفسکی ستاره لهستانی روند عالی گلزنی خود را در دقیقه ۱۶ با زدن گل دوم بایرن ادامه داد تا در ۲۰ بازی این فصل ۲۰ گل برای باشگاهش زده باشد. توماس مولر هم در دقیقه ۲۰ گل سوم را زد تا تیم یونانی کاملا در هم کوبیده شود.
مصدومیت آرین روبن تنها نکته نگران کننده برای تیم میزبان بود. در نیمه دوم اما المپیاکوس به مراتب بهتر بازی کرد تا جایی که هولگر بدشتوبر مدافع بایرن برای متوقف کردن مهاجم حریف در موقعیت تک به تک خطایی کرد که منجر به اخراج او شد. با این حال تیم میهمان نتوانست از برتری نفری خود استفاده کند و این بایرن ۱۰ نفره بود که گل چهارم را هم توسط کینگزلی کومان جوان زد. حالا المپیاکو رقابت سختی با آرسنال برای کسب رتبه دوم این گروه دارد.
     
آی اسپورت
2015-11-25 03:00:31
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر