فهرست
آرسنال ۳ – دیناموزاگرب ۰؛ امیدهای آرسنال زنده شد
آرسنال ۳ – دیناموزاگرب ۰؛ امیدهای آرسنال زنده شد

آرسنال ۳ – دیناموزاگرب ۰؛ امیدهای آرسنال زنده شد

آی اسپورت – آرسنال مقابل دینامو زاگرب به برد ۳-۰ رسید تا همچنان اندک امید خود برای حذف نشدن از لیگ قهرمانان و صعود به مرحله حذفی این رقابتها را حفظ کند. شاگردان آرسن ونگر در این بازی حتما باید برنده می شدندو منتظر شکست المپیاکوس مقابل بایرن مونیخ در دیگر دیدار این گروه می ماندند تا شانس صعود از گروه F لیگ قهرمانان را داشته باشند.
همه چیز مطابق میلی توپچی ها پیش رفت چرا که یک گل از مسعود اوزیل به علاوه دو گلی که الکسیس سانچس به ثمر رساند آرسنال را به بردی قاطع مقابل حریف کروات رساند و از سوی دیگر المپیاکوس هم با چهار گل مقابل بایرن مونیخ شکست خورد.
اوزیل در دقیقه ۲۹ قفل دروازه تیم میزبان را روی سانتر سانچس شکست و گل اول آرسنال و گل سوم خود در لیگ قهرمانان را به ثمر رساند. چهار دقیقه بعد سانچس که ستاره آرسنال در این بازی بود گل دوم تیمش را زد و نیمه دوم و دقیقه ۶۹ هم این بازیکن شیلیایی روی پاس جوئل کمپل گل سوم را زد تا شب خوب آرسنالی ها تکمیل شود. حالا بازی آرسنال در زمین المپیاکوس در ۹ دسامبر یک دیدار حیاتی برای آرسن ونگر و تیمش اشت و البته آرسنال به برد با اختلاف دو گل در آن بازی نیاز دارد تا بتواند به مرحله بعد صعود کند.
  ۱  
آی اسپورت
2015-11-25 03:17:39
نظر دهید

۱ نظر
-
چهارشنبه ۴ آذر ۱۳۹۴، ۱۲:۵۰
باسلام.آرسنال جهت صعودازگروه به بردبااختلاف یک گل نیازداردنه دوگل.درست که آرسنال دربازی رفت 2-3درزمین خودش بازنده شده ولی درصورت پیروزی 1-0آرسنال [مانندجام حذفی گل زده درشرایط برابرعامل برتری نیست}دوتیم درامتیاز9برابرشده کاربه تفاضل گل کشیده می شود{تفاضل گل آرسنال صفرشده وتفاضل گل المپیاکوس-5}باتشکرخواهشمندم ازمسابقات اروپاتفسیروتحلیل بیشتری درسایت داشته باشید.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر