فهرست
ملاقات در قطر/ کی‌روش با تیم امید آشتی می‌کند
ملاقات در قطر/ کی‌روش با تیم امید آشتی می‌کند

ملاقات در قطر/ کی‌روش با تیم امید آشتی می‌کند

آی اسپورت- از قرار معلوم کارلوس کی‌روش و محمد خاکپور اختلافات را کنار می‌گذارند و پس از مدت‌ها با یکدیگر دیدار می‌کنند.
رابطه تیم ملی امید و تیم ملی بزرگسالان از زمانی تیره شد که محمد خاکپور و حبیب کاشانی مدیریت تیم امید را به دست گرفتند. آنها با شیوه و روش خود مشکلات تدارکاتی که پیش رویشان بود را از میان برداشتند و حل کردند. به اردوی‌های خارجی رفتند و برنامه منظم و مدونی را تدوین کردند؛ به صورتی که در هیچ زمانی اینگونه تیم امید از تدارکات و برنامه‌ریزی مناسبی برخوردار نبود. اردوی دبی، کیش و اردو در هلند و حضور در مسابقات غرب آسیا به صورتی به چشم آمد که کی‌روش را به انتقاد از تیم امید واداشت.
از نظر کی‌روش، تیم ملی با مشکلات زیادی روبه‌روست. این در حالی است که گویی اولویت با تیم امید است. او نسبت به اینکه تیم ملی نمی‌تواند از امکانات اردویی استفاده کند، انتقاداتی را مطرح کرده است. جدا از این مساله رویارویی دو مربی در مورد بازیکنان مشترک ازجمله جهانبخش و سردار آزمون کار را به مصاحبه‌های تند نیز کشاند. حتی در برخی از محافل خصوصی اعضای تیم امید نسبت به تبعیض میان تیم امید و تیم ملی بزرگسالان گلایه‌هایی را نزد بعضی از مدیران کشور مطرح کرده‌اند.
با این حال اما گویا اختلافات موجود حل شده است و شنیده می‌شود در مرحله انتخابی المپیک، کی‌روش قرار است در قطر حضور پیدا کند و از نزدیک بازی بازیکنان تیم امید را مشاهده کند. این خبر مورد تایید محمد خاکپور در گفت‌وگو با همشهری ورزشی نیز قرار گرفته است و او گفته در قطر منتظر کی‌روش خواهد بود.

9411
     
آی اسپورت
2015-11-25 10:09:43
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر