فهرست
شایعه روز: منصوریان امروز اخراج می‌شود
شایعه روز: منصوریان امروز اخراج می‌شود

شایعه روز: منصوریان امروز اخراج می‌شود

آی اسپورت- پایان همکاری منصوریان با نفت تهران شاید خیلی زودتر از آنچه فکر می‌کردیم اتفاق بیفتد. این شایعه‌ طی یکی دو روز اخیر به شدت در محافل فوتبالی مطرح شده است که علی منصور در صورت شکست مقابل استقلال از پست خود برکنار خواهد شد.
نفت تهران در این فصل نتایج خوبی به دست نیاورده و باخت در بازی امروز می‌تواند کلکسیون ناکامی‌های این تیم را تکمیل کند. نفتی‌ها سال گذشته را با دو عنوان نایب‌قهرمانی در لیگ و حذفی، به همراه صعود به جمع 8تیم برتر آسیا به پایان بردند. این موفقیت‌ها اما در فصل جدید با تیم زردپوش تهران غریبه شدند. نفت ابتدا از لیگ قهرمانان آسیا حذف شد، سپس در لیگ برتر آن‌قدر بد نتیجه گرفت که از همین الان شانس این تیم برای قهرمانی و حتی گرفتن سهمیه به صفر نزدیک شده است.
برای نفتی‌ها فقط یک شانس باقی مانده تا از راه میانبر، فصل پانزدهم را به موفقیت پیوند بزنند. آن هم پیروزی در جام حذفی است. اگر علی‌منصور و شاگردانش امروز در مقابل استقلال توفیقی کسب نکنند، این تنها رویای باقیمانده هم از دست آنها خواهد رفت.
سرپرست تیم نفت دیروز خبر اخراج قریب‌الوقوع منصوریان را در رسانه‌ها تکذیب کرد، اما شرایط فوتبال ایران همیشه ثابت کرده شایعه‌ای که تکذیب می‌شود احتمال وقوعش بیش از دیگر شایعات است! از حوالی باشگاه نفت خبر می‌رسد که اگر منصوریان امروز مقابل استقلال نتیجه نگیرد رابطه او با باشگاه نفت وارد فاز متفاوتی خواهد شد. باید ماند و تماشا کرد؛ شاید استقلال -تیم محبوب منصوریان- امروز نیمکت نفت را از او بگیرد.

9411
     
آی اسپورت
2015-11-25 10:38:23
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر