فهرست
علی پروین: به باطن زهرا امیدوارم طارمی صدمه نبیند/ پرسپولیس یا اول می‌شود یا دوم
علی پروین: به باطن زهرا امیدوارم طارمی صدمه نبیند/ پرسپولیس یا اول می‌شود یا دوم

علی پروین: به باطن زهرا امیدوارم طارمی صدمه نبیند/ پرسپولیس یا اول می‌شود یا دوم

آی اسپورت- کمتر پیش می‌آید که علی پروین از یک بازیکن مستقیما تعریف کند و تا این حد برای او مایه بگذارد. او حتما از بازی مهدی طارمی خیلی خوشش آمده که تا این حد برای او نوشابه باز کرده است. علی پروین امروز در گفت‌وگو با همشهری ورزشی صحبت‌های جالبی درباره طارمی، برانکو و پرسپولیس مطرح کرده است. او شانس پرسپولیس را برای قهرمانی خیلی بالا می‌داند. البته به همراه استقلال!علی‌آقا، همان‌طور که چند هفته قبل گفته بودید پرسپولیس روند خوبی طی می‌کند.
من گفته بودم اگر بازیکنان خودشان باشند شرایط‌شان روز به روز بهتر خواهد شد و انشالله اگر این روند را ادامه دهند یا اول هستند و یا دوم. یعنی واقعا فوتبال خوبی از پرسپولیس شاهد هستیم و رسیدن به صدر جدول دور از دسترس نیست.
 

اما مهاجمان پرسپولیس به خصوص طارمی در بازی با استقلال اهواز چندین موقعیت مناسب گل را از دست دادند.
این طارمی فوتبالیست خیلی خوبی است اما در این بازی خستگی در بدنش بود که موقعیت‌ها را از دست داد. البته طارمی این موقعیت‌های حمله را خودش می‌سازد، واقعا باریکلا، باریکلا. خیلی خوب فوتبال بازی می‌کند. فقط به باطن حضرت زهرا(س) امیدوارم صدمه نبیند.
 

گویا طارمی حرفه‌ای هم زندگی می‌کند.
دور از حاشیه است. خوشم می‌آید که تو حاشیه نیست و راحت فوتبالش را بازی می‌کند. او آینده‌دار است. روز مسابقه پرسپولیس مقابل استقلال اهواز هم خستگی در بدنش بود که 2-3موقعیت گل را خراب کرد، اما یک گل 3امتیازی هم زد. اصلا فوروارد همین است، 10تا موقعیت به دست می‌آورد و یکی را استفاده می‌کند.
 

با این بردی که پرسپولیس مقابل استقلال اهواز به دست آورد توانست تا حدودی وضعیت خود را در جدول رده‌بندی سر و سامان دهد.
واقعا همین‌طور است که می‌گویی. الان پرسپولیس با تیم سوم جدول 2امتیاز فاصله دارد و شرایط نسبت به چند هفته قبل تفاوت کرده است؛ در همین هفته دوازدهم می‌گویم و قول می‌دهم یا پرسپولیس قهرمان لیگ می‌شود یا استقلال.
 

به نظرتان لیگ پانزدهم لیگ خوبی بوده تا الان؟
تعطیلی‌ها به لیگ لطمه می‌زند که خوشبختانه تیم ملی دیگر تا 10فروردین ماه برنامه خاصی ندارد و لیگ به طور منظم ادامه خواهد داشت. البته سازمان لیگ برتر خیلی زحمت می‌کشد و جادارد تشکر کنم که خیلی خوب مسابقات را برگزار می‌کنند. تنها غیر از تعطیلی‌ها مشکل دیگری وجود نداشت.
 


شرایط برای نیم‌فصل دوم را چطور ارزیابی می‌کنید؟
آن‌طور که مطلع شدم در نیم‌فصل 20روز لیگ تعطیل خواهد بود و بازیکنان بعد از یک هفته استراحت کامل می‌کنند و بعد آماده می‌شوند تا در ادامه لیگ پرقدرت‌تر ظاهر شوند. به نظر من یکی دو بازیکن بگیرند تا تیم تقویب شود.
 


به نظرتان درکدام پست‌ها پرسپولیس نیاز به بازیکن دارد؟
حالا هر پستی شد یکی دو بازیکن بگیرند و این به نظر مربیان بستگی دارد. آقای برانکو تشخیص می‌دهد در کدام پست بهتر است بازیکن بگیرند ولی یکی دو مهره باکیفیت بگیرند به درد تیم می‌خورد.


9411
     
آی اسپورت
2015-11-25 11:42:02
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر