فهرست
امید ابراهیمی: رمضانی را به کرار ترجیح می‌دهم
امید ابراهیمی: رمضانی را به کرار ترجیح می‌دهم

امید ابراهیمی: رمضانی را به کرار ترجیح می‌دهم

آی اسپورت- بدون شک امید ابراهیمی یکی از کم‌حاشیه‌ترین بازیکنان استقلال طی دو فصل اخیر بوده است. هافبک ملی‌پوشی که ترجیح می‌دهد از حواشی فاصله بگیرد و انصافا هم به لحاظ فنی عمکرد بسیار خوبی تا اینجای کار داشته است.
امید کم‌کم می‌رود تا جای خودش در ترکیب ثابت تیم ملی را هم مستحکم کند. در ابتدای فصل پرویز مظلومی دنبال آن بود تا ابراهیمی و کرار را کنار هم به بازی گرفته و با اتکا بر آنها به قدرت بازیسازی تیمش بیفزاید اما طرح خیلی زود عقیم ماند چون آقاجاسم فوتبال یادش رفت و حاشیه‌سازی سرلوحه کارش قرار گرفت. او آن‌قدر دردسرآفرینی کرد که در نهایت عذرش را خواستند. بدانید حاشیه‌هایش حتی صدای ابراهیمی را هم درآورد.
روزنامه همشهری ورزشی امروز خبر داد چند روز قبل هافبک ملی‌پوش استقلال خطاب به مسئولان و مربیان باشگاه گفته که انتخاب ترکیب ثابت وظیفه کادر فنی است اما اگر از او(ابراهیمی) سوال کنند، معتقد است که علیرضا رمضانی اگر مورد توجه بیشتری قرار بگیرد، می‌تواند در ترکیب ثابت عملکردی هم‌طراز با کرار داشته باشد و حتی بهتر از او شود. امید گفته که بازی کردن کنار رمضانی را به قرار گرفتن کنار جاسم کرار ترجیح می‌دهد.

9411
  ۱  
آی اسپورت
2015-11-25 11:47:05
نظر دهید

۱ نظر
-
چهارشنبه ۴ آذر ۱۳۹۴، ۱۱:۵۷
رمضانی و اسماعیلی جفتشون فوق العاده هستن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر