فهرست
باقری: من به هر 5 نفر دیگر رای می‌دادم
باقری: من به هر 5 نفر دیگر رای می‌دادم

باقری: من به هر 5 نفر دیگر رای می‌دادم

آی اسپورت -  «بهترین هافبک دفاعی بعد از انقلاب»؛ این عنوانی بود که مردم علاقه‌مند به فوتبال در نظرسنجی برنامه تلویزیونی نود به کریم باقری دادند. بازیکنی که به عنوان هافبک، بیشترین گل‌های زده را دارد. عناوین و افتخارات آقا کریم هم که فراموش‌ناشدنی‌اند. او از این اتفاق خوشحال است؛ از رأی مردم.   به سهم خودمان انتخاب شما را در یک نظرسنجی عمومی به عنوان بهترین هافبک دفاعی بعد از انقلاب تبریک می‌گویم. خیلی ممنون. شما لطف دارید. من هم باید از تمام عزیزانی که به من رأی دادند تشکر کنم. دست‌شان را می‌بوسم اما این دلیل نمی‌شود که 5 نفر دیگر خوب نبودند. اتفاقا همه آنها از بهترین‌های تاریخ فوتبال ما هستند.
حمید استیلی هم گفته که انتخاب درستی بوده و ... از حمیدخان ممنونم اما باور کنید آن چیزی که برای من اهمیت دارد و خیلی خوشحالم کرد، رضایت مردم از ما است. در واقع می‌خواهم بگویم خستگی ما در می‌رود وقتی این همه عشق و علاقه را از سوی هواداران می‌بینیم.
شما به چه کسی رأی دادید؟ متاسفانه من دیروز صبح متوجه این مساله شدم و برنامه را ندیدم اما اگر می‌دیدم با 5 تا گوشی به همه‌شان رأی می‌دادم چون همانطور که گفتم همه این 5 نفر عالی هستند.
جای کسی هم در این لیست خالی بود؟ من فکر می‌کنم ضیا عربشاهی، رحیم یوسفی، حسین عبدی، شاهرخ بیانی، جعفر مختاری‌فر، آقا رضا نعلچگر، خود امیر قلعه‌نویی، اینها همه در خط میانی جزو بازیکنان تاپ فوتبال ما بودند. اینها همه برای علاقه‌مندان به فوتبال خاطرات خوبی را ساختند که برای همیشه در ذهن‌ها می‌ماند.
اما قرعه به نام شما افتاد. باور کنید مهم‌تر از اول شدن برای من، رضایت مردم است. من در دوران بازیگری‌ام همیشه سعی کردم که خوب تمرین کرده و هر چه در توان داشتم برای موفقیت تیم و شادی دل هواداران به کار بگیرم.
شما با همه اینها همبازی بوده‌اید؟ بله.
با مرحوم قایقران در کشاورز بودید؟ بله، مرحوم قایقران فوق‌العاده بود؛ چه در زمین چه بیرون زمین. من همیشه از او به عنوان یکی از معلمانم یاد می‌کنم.
علی پروین طی مصاحبه‌ای گفته که پرسپولیس و استقلال شانس‌های اول قهرمانی هستند. علی آقا همیشه به پرسپولیس محبت داشته است. خدا را شکر شرایط تیم‌مان خوب است و پله پله بالا آمدیم. خیلی هم امیدوارم که تا پایان لیگ همین روند را ادامه دهیم. شاید الان برای معرفی کردن قهرمان کمی زود باشد چون بازی‌های سختی باقی مانده است.
این روزها انتقادهای زیادی از مهدی طارمی به خاطر فرصت‌سوزی‌هایش می‌شود. فوتبال همین است و یک روز توپ‌های شما گل نمی‌شود. طارمی هم مثل بقیه زحمت می‌کشد و برای همه مهم 3 امتیاز است. البته او می‌تواند با تلاش بیشتر به آقای گلی هم فکر کند.
در لیگ با نفت تهران بازی دارید. نفت امروز را نباید با تیم ابتدای فصل مقایسه کرد. من مطمئنم آنها در نیم‌فصل دوم تیم بهتری می‌شوند. حتما بازی سختی خواهد بود اما ما چاره‌ای جز پیروزی نداریم.

منبع: ایران ورزشی
     
آی اسپورت
2015-11-25 13:42:02
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر