فهرست
فنونی زاده: آقای مظلومی، کمی از خدا بترس!
فنونی زاده: آقای مظلومی، کمی از خدا بترس!

فنونی زاده: آقای مظلومی، کمی از خدا بترس!

آی اسپورت - مهدی فنونی زاده به شدت از پرویز مظلومی دلگیر است. او داستان دلخوری‌اش از مظلومی را این طور تعریف می‌کند:« مراسم تشییع پیکر مرحوم هادی نوروزی بود. من هم به ورزشگاه آزادی رفته بودم. با برخی استقلالی‌ها خوش و بش داشتیم مثل رحمتی و خیلی‌های دیگر اما وقتی کنار پرویز مظلومی رفتم تا عرض ادبی کرده باشم، با رفتار عجیبی مواجه شدم. من دستم را دراز و سلام کردم اما مظلومی دست مرا پس زد و رویش را برگرداند. واقعاً شوکه شدم! آنقدر احساس بدی پیدا کردم که می‌خواستم به او بگویم چرا با من چنین رفتاری کردی؟ چرا مقابل چشم بزرگان فوتبال مغرورانه مرا پس زدی؟ باور کنید محمود فکری و نظری‌جویباری جلوی مرا گرفتند و مرا به آرامش دعوت کردند. »
فنونی زاده درباره دلیل این اتفاق می‌گوید:«خودم هم مانده‌ام. من هرگز بی احترامی به مظلومی نکرده‌ام و برخوردی هم با او نداشته‌ام. خیلی دلم شکست. مانده‌ام چرا پرویز مظلومی مرا آن‌طور پس زد! من هم یک استقلالی هستم و سال‌ها برای این تیم زحمت کشیدم. با استقلال قهرمان آسیا شدم و نمی‌دانم چرا او با من چنین برخورد زشتی داشت. این را گفتم چون در دلم مانده بود. خیلی سعی کردم چیزی نگویم اما واقعاً برایم قابل تحمل نبود که چنین رفتاری را شاهد باشم و فقط می‌گویم آقای مظلومی، کمی از خدا بترس!»

کد خبر:9402
  ۴  
آی اسپورت
2015-11-25 14:44:19
نظر دهید

۴ نظر
-
چهارشنبه ۴ آذر ۱۳۹۴، ۱۵:۰۶
چرا؟ دلیلش چی بوده؟
سجاد محرمی
چهارشنبه ۴ آذر ۱۳۹۴، ۱۵:۲۰
کچل کلاه گیسی فک کرده کیه مثلا!!!
-
چهارشنبه ۴ آذر ۱۳۹۴، ۱۵:۴۴
روحت شاد علی ضیا. واقعا که کلاه گیس مظلومی روی هواست. اینم از آقای به ظاهر محترم کیسه کیش
فرهنگ
چهارشنبه ۴ آذر ۱۳۹۴، ۱۶:۲۲
آقای فنونی زاده عزیز سلام. من یک پرسپولیسی واقعاً متعصبم. اما هرگز به خودم اجازه نمی دم به هیچ بنی بشری چه استقلالی و چه غیر استقلالی توهین کنم. اینو بدونید که این دنیا دار مکافاته. از هر دستی بدی از همون دست خواهی گرفت اگر واقعا آقای مظلومی چنین کاری کردن باید منتظر بدتر از این باشن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر