فهرست
منچستریونایتد-المپیاکوس: شیاطین سرخ به دنبال آشتی با هواداران
منچستریونایتد-المپیاکوس: شیاطین سرخ به دنبال آشتی با هواداران

منچستریونایتد-المپیاکوس: شیاطین سرخ به دنبال آشتی با هواداران

آی اسپورت- المپیاکوس می‌تواند چهارشنبه شب،  بار دیگر در اولدترافورد، منچستر را نابود کند.

مدافع عنوان قهرمانی انگلیس، چهارشنبه شب، میزبان قهرمان چهار دوره ی متوالی لیگ یونان خواهد بود و قصد دارد شکست 2-0 دور رفت را جبران کند.

تیم دیوید مویس در شرایط بحرانی قرار دارد. آنها پس از سالها در اولدترافورد  در مقابل لیورپول با نتیجه ی 3-0 تحقیر شدند و مویس به شدت تحت فشار است.

دو پنالتی از جرارد و تک گل لوییس سوارز، باعث شد تا یونایتد در مقابل هواداران خود از رقیب دیرینه شکست بخورد و کار مویس سخت تر از همیشه شود.

یونایتد فاصله ای 18 امتیازی با صدرنشین لیگ، چلسی دارد و تنها جامی که در آن می‌جنگد، لیگ قهرمانان است.

کار شیاطین سرخ بسیار سخت خواهد بود. آنها باید گلهای آلخاندرو دومینگز و جو کمپل که در دور رفت به ثمر رسید را جبران کنند.http://i2.cdn.turner.com/cnn/dam/assets/140225213716-manchester-united-olympiakos-story-top.jpgمویس از شرایط فعلی ابراز نا‌امیدی کرد ولی گفت که بازی چهارشنبه شب می‌تواند شروعی دوباره برای یونایتد باشد.

وی گفت: "باید با تمام وجود باری کسب پیروزی بجنگیم. با این ذهنیت وارد زمین می‌شویم که ابتکار عمل را در دست گرفته و بر حریف غلبه کنیم.

از نوردیدن کوه‌های بزرگ نا‌امید نخواهیم شد بلکه محکوم به پیروزی هستیم."

المپیاکوس، تمام 11 بازیش در انلگستان را با شکست پشت سر گذاشته  است. آنها به تازگی چهلمین قهرمانی در لیگ یوانان را پس از پیروزی 2-0 مقابل پانتراکیکوس به دست آوردند.

به علاوه، مردان میشل  در ورزشگاه کارایسکاکیس  نشان دادند که آنها راه غلبه بر یونایتد را بلد بوده و به دنبال سودبردن از روحیه ی ضعیف منچستر پس از کشست مقابل لیورپول خواهند بود.

یونایتد بدون جانی ایوانس به مصاف زنیت خواهد رفت و زنیت بدون حضور مایکل اولایتان، ایوان ماراکانو، خاویر ساویوولا به دلیل مصدومیت در اختیار نخواهد داشت و دومینگز، مونالاس و فاستر در خطر محرومیت در یک هشتم لیگ قهرمانان خواهند بود.

     
آی اسپورت
2014-03-19 10:08:57
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر