فهرست
مسی: بارسلونا ثبات کرد به من وابسته نیست
مسی: بارسلونا ثبات کرد به من وابسته نیست

مسی: بارسلونا ثبات کرد به من وابسته نیست

آی اسپورت - فوق ستاره آرژانتینی بارسلونا از بازگشت به میادین پس از دو ماه خوشحال است. لیونل مسی پس از دو گلی که در جریان پیروزی ۶-۱ شب گذشته تیمش مقابل آ اس رم در لیگ قهرمانان بثمر برساند به وبسایت یوفا گفت:" حضور نود دقیقه ای در زمین احساس خوبی دارد. آرام آرام احساس بهتری پیدا می کنم. از نتیجه و اینکه توانستم نود دقیقه در زمین حضور داشته باشم خوشحالم. از روند تیم و نتایج خوشحالیم اما هنوز راه زیادی باقی مانده است. سعی می کنیم سطح بازی مان را حفظ کنیم. از تعریف و تمجیدهایی که از من می شود واقعا خوشحالم اما فقط می خواهم به تیم کمک کنم و امیدوارم در انتهای فصل به اهداف مان دست یابیم."
مسی همچنین درباره عملکرد بارسلونا بدون حضور او در میادین گفت:" تیم در هفته های اخیر نشان داد که می تواند بدون من نتیجه بگیرد. نبودن در زمین برایم سخت اما از تماشای بازی همبازیانم لذت بردم. درست است که عملکرد خط حمله تیم خیلی خوب بوده اما بارسلونا به سه نفر خلاصه نمی شود. سعی می کنیم حرفه ای باشیم، از بازی مان لذت ببریم و روز به روز پیشرفت کنیم. یکپارچگی و اتحاد تیم مهمترین چیز است."
برنده چهار توپ طلا در پایان درباره احتمال قرار رفتن نام سوارز و نیمار در بین سه نامزد نهایی توپ طلا گفت:" امیدوارم که سه نامزد نهایی توپ طلا را بازیکنان بارسلونا تشکیل بدهند اما با توجه به شناختی که از نیمار و سوارز دارم فکر می کنم اگر اینطور هم نشود، اتفاقی رخ نخواهد و مثل قبل به کارمان ادامه می دهیم."
 

منبع: وبسایت برنامه 90
     
آی اسپورت
2015-11-25 14:49:44
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر