فهرست
آنچلوتی : فیزیک بدنی رونالدو فراتر از یک انسان است
آنچلوتی : فیزیک بدنی رونالدو فراتر از یک انسان است

آنچلوتی : فیزیک بدنی رونالدو فراتر از یک انسان است

آی اسپورت :

مصدومیت خسه...

در مورد خسه واقعا بدشانس بودیم.اگر مصدومیت رباط داخلی تایید شود،باید بگویم که فصل همینجا برای او تمام شده است.در سال اول حضورش در تیم اول رئال،عملکرد درخشانی داشت.در مورد مصدومیت او باید بگویم که وقتی در سن او بودم همین اتفاق برای من هم افتاد.مطمئنم که او در بهترین فرم خود باز خواهد گشت و برای ما بازی خواهد کرد.خسه بازیکن بسیار مهمی برای ما به شمار میرود.ما منتظر او خواهیم ماند و همه از او حمایت می کنیم.در فوتبال از این اتفاقات می افتد،مهم این است که بتوانی با این مصائب به خوبی روبرو شوی و به آن نگاه مثبتی داشته باشی.خسه بخصوص زمانیکه کریستیانو محروم بود،به ما کمک بسیاری کرد.خارق العاده بود.این مصدومیت برای او و رئال مادرید یک بدشانسی محض بود.فوتبال همین است، در کنار خسه خواهیم بود.

حریف مرحله بعد :

در مرحله یک چهارم،بهترین ها حضور دارند.ببینیم در قرعه کشی چه اتفاقی می افتد.سه تیم اسپانیایی در این مرحله حاضر هستند.این برای فوتبال اسپانیا یک افتخار است.همه رقبا بسیار دشوارو قدرتمند هستند.فردا ممکن است المپیاکوس یک شگفتی بیافریند اما در هر صورت مرحله سخت و دشواری را پیش رو داریم.

ال کلاسیکو:

بدون شک اماده تر از بازی دور رفت هستیم.مسابقه ای غیر قابل پیش بینی خواهد بود. اعتقاد دارم که سرنوشت لا لیگا در روز اخر تعیین خواهد شد و به این بازی بستگی ندارد. اتلتیکو در حال حاضر به ما نزدیکتر است.برای بردن بارسا باید 100 درصد اماده باشیم.

هدایت تیم در روز یکشنبه :

خیلی کار سختی نیست .بهتر است مسائل را پیچیده نکنیم..

برتری نسبت به بارسا :

همه ما نسبت به این بازی میل و اشتیاق خاصی داریم.بسیار پیشرفت کرده ایم.در کل مجموعه انگیزه خاصی ایجاد شده است.حریف بسیار پیچیده ای را پیش رو داریم ولی به خودمان اطمینان داریم.

عدم نیمکت نشینی کریستیانو :

کریستیانو در بهترین فرمش است. بخوبی استراحت کرد بود و.برای بازی کردن هیچ مشکلی نداشت.هیچ شکی به او ندارم ، کریس کار خودش رابخوبی انجام می دهد.او همیشه بازی می کند چرا که از لحاظ فیزیک بدنی فراتر از یک انسان است.

ایسکو :

ایسکو در هر پستی قابلیت بازی کردن دارد.تحرک او غیر قابل باور است.در پستی که امروز بازی کرد می بایست کارهای دفاعی مهمی به نسبت حرکتهای تهاجمی انجام می داد.او برای بازی در باکس تهاجمی ساخته شده است اما برای موفقیت تیم از خود فداکاری زیادی نشان می دهد.همین تحرک وقدرت حفظ توپ بالای او به تیم ما در غالب اوقات، عمق می دهد.

ترجمه : رضا سیف

 

     
آی اسپورت
2014-03-19 10:09:19
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر