فهرست
نکته آماری: کاسیاس به رکورد ژاوی رسید
نکته آماری: کاسیاس به رکورد ژاوی رسید

نکته آماری: کاسیاس به رکورد ژاوی رسید

آی اسپورت- سنگربان اسپانیایی پورتو در شبی که نمایش خوبی در درون دروازه این تیم نداشت موفق شد که به رکورد تعداد ژآوی هرناندز در لیگ قهرمان اروپا برسد. ایکر کاسیاس سنگربان اسپانیایی پورتو در دیدار این تیم برابر دیناموکیف اوکراین به میدان رفت. تعداد بازیهای ایکر کاسیاس در لیگ قهرمانان اروپا با حضور در این دیدار به عدد 157 رسید تا با رکورد ژآوی هرناندز ستاره سابق آبی-اناریها برابری کند. انتظار می رفت که پورتو در دیدار خانگی خود برابر دیناموکیف به پیروزی برسد اما عملکرد بد کاسیاس در این دیدار باعث شد تا این تیم پرتغالی نه تنها بازنده شود بلکه صدر جدول رده بندی را هم از دست دهد.
کاسیاس نتوانست در این شب تاریخی خوب ظاهر شود و حتی ممکن است که با این بازی ضعیفی که به نمایش گذاشت زمینه ساز حذف پورتو شد چرا که این تیم پرتغالی اگر می خواهد به دور بعد راه یابد باید در دیدار هفته آخر خود برابر چلسی در استفوردبریج به پیروزی برسد که این کار سختی است.
در این گروه چلسی با 10 امتیاز در صدر قرار دارد. پورتو با همین تعداد امتیاز و تفاضل گل کمتر در جایکاه دوم است و دیناموکیف اوکراین هم 8 امتیازی است و در صورت پیروزی در دیدار سوم خود نماینده اشغالگر قدس به دور بعد راه خواهد یافت.
     
آی اسپورت
2015-11-25 17:05:58
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر