فهرست
«جیمی واردی»؛یک گل تا ثبت یک رکورد
«جیمی واردی»؛یک گل تا ثبت یک رکورد

«جیمی واردی»؛یک گل تا ثبت یک رکورد

آی اسپورت- «جیمی واردی» مهاجم آماده و گلزن این روزهای لسترسیتی در آستانه ی شکستن یک رکورد در لیگ برتر انگلستان قرار دارد.
این قطعا افتخاری بزرگ برای مهاجم ۲۸ ساله ی انگلیسی خواهد بود.
واردی که قبل از لستر در تیمهای هالیفاکس تاون و فلیت وود تاون از لیگ کنفرانس حضور داشت،فصل پیش در ۳۴ مسابقه لیگ برتر تنها ۵ گل برای لسترسیتی به ثمر رسانده بود و این فصل در ۱۳ هفته ۱۳ گل به ثمر رسانده است.
اما رکوردی که قرار است او جا به جا کند گلزنی در دیدار های متوالی است که پیش از این به تنهایی در اختیار «رود فن نیستلروی» بود.نیستلروی در سال ۲۰۰۳ در تیم منچستر موفق به گلزنی در ۱۰ دیدار پیاپی شده بود.او این رکورد را در دو فصل به ثبت رساند.این مهاجم هلندی در ۸ هفته ی انتهایی فصل ۲۰۰۲-۲۰۰۳ و دو هفته ی ابتدایی فصل ۲۰۰۳-۲۰۰۴ گلزنی کرد و موفق به ثبت این رکورد شد.
واردی در برد سه برصفر هفته گذشته برابر نیوکاسل توانست با رکورد مهاجم سابق منچستر برابری کند.پس از این بازی فن نیستلروی در پیامی که در اینستاگرام منتشر کرد این موضوع را مستقیما به واردی تبریک گفت.او همچنین به خبرنگاران گفت:«او می تواند همین هفته یک گل بزند،اما امیدوارم منچستر ۳ گل بزند و بتواند لستر را ۳-۱ شکست دهد.»آقای گل این فصل لیگ برتر نیز در مصاحبه اش با اسکای اسپورت از نیستلروی بابت پیام دوستانه اش تشکر کرد.
در روز اول از هفته چهاردهم، لسترسیتی صدر نشین با تیم دوم جدول یعنی منچستر دیدار خواهد کرد.جیمی واردی میتواند در ورزشگاه خانگی با به ثمر رساندن یک گل در برابر تیم سابق نیستلروی رکورد این مهاجم را بشکند.
رده بندی این رکورد به شرح زیر می باشد:
واردی(لسترسیتی)،نیستلروی(منچستر) ۱۰ بازی-نیستلروی(منچستر)،دنیل استوریج(لیورپول) ۸بازی
یان رایت،امانوئل آدبایور،تیری هانری(آرسنال)،مارک استین(چلسی)،آلن شیرر(نیوکسل) ۷بازی
 

کدخبر:۹۴۱۳
     
آی اسپورت
2015-11-25 18:56:58
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر