فهرست
جان تری: دروگبا همچنان از بهترین مهاجمان دنیاست
جان تری: دروگبا همچنان از بهترین مهاجمان دنیاست

جان تری: دروگبا همچنان از بهترین مهاجمان دنیاست

آی اسپورت- دروگبا  در بازی سه شنبه شب موفق نشد حتی یک شوت در چهارچوب داشته باشد و چلسی با دو گل ساموئل اتوئو و گری کیهیل، در مجموع با نتیجه ی 3-1 توانست  به یک هشتم لیگ قهرمانان صعود کند.

این مهاجم ساحل عاجی تا پیش از پنالتی های لیگ قهرمانان 2012، توانسته بود 157 گل برای چلسی به ثمر برساند و سپس از این تیم جدا شد ولی مورینیو زمزمه هایی از بازگشت او به زبان آورده است.

در بازگشتش به استمفوردبریج، هواداران مانند یک قهرمان از او میزبانی کردند و جان تری که مامور مهار او در بازی شب گذشته بود به تمجید از این مهاجم 36 ساله پرداخت.

وی در مصاحبه با Sky Sports  گفت: " بسیار عجیب و غیرمعمول است.حتی در بازی رفت هم برایم غیر عادی بود. او بسیار قویست.

وقتی توپ را در اختیار می‌گیرد، اهمیت ندارد که شما چقدر قوی باشید، نمی‌توانید توپ را از او بگیرید. او هنوز یکی از بهترین های جهان است و کارش را فوق العاده انجام می‌دهد. فکر می‌کنم اینکه بلاخره توانست در استمفورد بریج با هواداران خداحافظی کند، برای خودش هم فوق العاده بود.

دیدی به رختکن ما آمد و با همه  خوش و بش کرد.مانند دیدار دوستانی که  مدتهاست همدیگر را ندیده‌اند. پیروزی خوبی کسب کردیم و حالا روی  بازی هفته ی آینده تمرکز خواهیم داشت."

چلسی پیروزی راحتی در این دیدار کسب کرد و جان تری از بازی تیمش راضی بود.

وی افزود: "فکر می‌کنم که بازی نسبتا راحتی داشتیم. دیدی یک موقعیت در دقایق پایانی داشت ولی در کل خطری ما را تهدید نکرد.

فکر می‌کنم با گلی که در اوایل بازی زدیم، خود را به حریف تحمیل کردیم. ولی حتی وقتی نتیجه 2-0 شده بود، باز هم بازی دست ما بود زیرا اگر گلی دریافت می‌کردیم، شرایط بسیار برای ما خطرناک می‌شد ولی خوشبختانه بازی 2-0 به پایان رسید و یک کلین شیت دیگر ثبت کردیم."

جان تری درباره ی حریفان احتمالی چلسی و اینکه دوست دارند با چه تیمی بازی کنند گفت: "ما اطمینان خاطر داریم. تیمهای بسیار خوبی در این مرحله حضور دارند. دوست داریم که به نیمه نهایی صعود کنیم بنابراین باید ببینیم جمعه چه می‌شود."

     
آی اسپورت
2014-03-19 10:25:29
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر