فهرست
شعار هواداران استقلال: تیم ملی بدون رحمتی نمی‌خواهیم!
شعار هواداران استقلال: تیم ملی بدون رحمتی نمی‌خواهیم!

شعار هواداران استقلال: تیم ملی بدون رحمتی نمی‌خواهیم!

دیدار تیم‌های نفت تهران و استقلال از مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی با برتری استقلالی‌ها در ضربات پنالتی به پایان رسید.
* نکته قابل توجه اینکه سید مهدی رحمتی دروازه‌بان استقلال هیچ کدام از پنالتی‌ها را ندید. با این حال زمانی که رحمتی ضربات پنالتی بازیکنان نفت را مهار کرد، ابراهیمی و چشمی که پنالتی‌های استقلال را خراب کرده بودند، به سمت دروازه‌بان استقلال رفته و از او تشکر کردند.
پس از اینکه امید ابراهیمی پنالتی خود را خراب کرد، خسرو حیدری به سمت او رفته و بازیکن استقلال را دلداری داد.
* در یک صحنه بیرانوند دروازه‌بان نفت قصد داشت برای راهنمایی شیخ ویسی به پشت دروازه‌ای که پنالتی‌ها بر روی آن زده می‌شد برود که مسئولان مسابقه به وی این اجازه را ندادند.
* پس از یکی از پنالتی استقلال که تبدیل به گل شد حنیف عمران‌زاده در حالی که خوشحالی می‌کرد با یکی از اعضای کادر فنی نفت به صورت لفظی به درگیری پرداخت.
* زمانی که رحمتی پنالتی‌های نفتی‌ها را مهار می‌کرد تماشاگران استقلال شعار سر دادند: «تیم ملی بی سید نمی‌خواهیم نمی‌خواهیم».
* پس از پایان ضربات پنالتی منصوریان به سمت داور بازی و کادر فنی استقلال رفته و پس از خسته نباشید به آنها این پیروزی را به استقلالی‌ها تبریک گفت.
* در پایان این مسابقه علی چینی مربی نفت بر سر یکی از بازیکنان این تیم به دلایل نامشخصی در تونل ورزشگاه داد و بیداد می‌کرد.
* مجید صالح، مربی استقلال که در جریان بازی با منصوریان به جر و بحث پرداخته بود پس از پایان مسابقات به سمت او رفت و مشت‌هایش را گره کرد.
* بازیکنان و کادر فنی استقلال در پایان مسابقه به شدت در زمین بازی به جشن و پایکوبی پرداخته و این شادی خود را به رختکن بردند. هواداران استقلالی نیز در بیرون از ورزشگاه با طبل در حال جشن و شادمانی هستند.
  ۱  
آی اسپورت
2015-11-25 19:48:41
نظر دهید
۱ نظر
عباس
چهارشنبه ۴ آذر ۱۳۹۴، ۲۳:۴۸
به یه ورم که نمیخواین
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر