فهرست
مقدماتی یورو ۲۰۲۰؛ باخت فرانسه به ترکیه
مقدماتی یورو ۲۰۲۰؛ باخت فرانسه به ترکیه

مقدماتی یورو ۲۰۲۰؛ باخت فرانسه به ترکیه

آی اسپورت - شنبه شب در ادامه رقابت های مقدماتی یورو ۲۰۲۰، چندین بازی در قاره سبز برگزار شد که در مهمترین مسابقات فرانسه در مقابل ترکیه تن به شکست عجیب ۲-۰ داد، اما ایتالیا، بلژیک و آلمان مقابل رقبایشان به پیروزی رسیدند.

شنبه شب ۱۳ مسابقه از گروه های سوم، پنجم، هشتم، نهم و دهم برگزار شد. در گروه دهم مسابقات، ارمنستان در خانه خود موفق شد با نتیجه ۳-۰ بر لیختن اشتاین فایق آید. در دیگر بازی این گروه، فنلاند نیز با نتیجه ۲-۰ بوسنی را مغلوب ساخت. و مهمترین مسابقه این گروه با پیروزی ۳-۰ ایتالیا مقابل یونان در آتن پایان یافت. لاجوردی ها با گل های بارلا در دقیقه ۲۳، اینسینیه در دقیقه ۳۰ و بونوچی در دقیقه ۳۳ مقابل رقیب خود به پیروزی ۳-۰ رسیدند. در ایم گروه ایتالیا با ۹ و فنلاند با ۶ امتیاز اول و دوم هستند.

در گروه سوم بازی ها، ایرلند شمالی ۲-۱ از سد استونی گذشت و آلمان با دو گل از سد میزبانش بلاروس گذشت. سانه در دقیقه ۱۳ و رویس در دقیقه ۶۲ گلزنان ژرمن ها بودند. در این گروه ایرلند شمالی با ۳بازی و ۹امتیاز صدرنشین است و آلمان با یک بازی کمتر و ۶ امتیاز دوم است.

در گروه پنجم، کرواسی موفق شد ۲-۱ ولز را شکست دهد. این برد با گل به خودی لاورنس و پریشیچ به ثبت رسید. تا کرواسی بعد از سه هفته، ۶ امتیازی و هم امتیاز با مجارستان شود. مجارستان هم با نتیجه ۳-۱ مقابل آذربایجان به برد رسید.

در گروه هشتم بازی ها، ایسلند با نتیجه ۱-۰ آلبانی را شکست داد. مولداوی با همین نتیجه از سد آندورا گذشت و شگفتی این شب در ترکیه رقم خورد که تیم ملی این کشور توانست فرانسه قهرمان جهان را با نتیجه ۲-۰ شکست دهد. کان آیهان دقیقه ۳۰ و چنگیز اوندر ده دقیقه بعد، گلزنان میزبان بودند. در گروه هشتم حالا ترکیه با ۹ امتیاز صدرنشین است.

در گروه نهم مسابقات، روسیه طی یک بازی عجیب توانست با نتیجه جالب توجه ۹-۰ سن مارینو را شکست دهد شش گل از این نه گل حد فاصل دقیقه ۷۳ تا ۸۸ به ثمر رسید. بلژیک با گل های مرتنز، کاستانیه و لوکاکو ۳-۰ از سد قزاقستان عبور کرد و اسکاتلند هم موفق شد ۲-۱ قبرس را از پیش رو بردارد. در این گروه بلژیک با ۹ و روسیه با ۶ امتیاز بالانشین هستند.

۲ ۱  
آی اسپورت
2019-06-09 01:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
رامین
يكشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸، ۰۸:۵۰
یاشاااااا
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر