فهرست
شاختار ۳ – رئال مادرید ۴؛ فرار بزرگ رئآل از نبرد ترسناک اوکراین
شاختار ۳ – رئال مادرید ۴؛ فرار بزرگ رئآل از نبرد ترسناک اوکراین

شاختار ۳ – رئال مادرید ۴؛ فرار بزرگ رئآل از نبرد ترسناک اوکراین

آی اسپورت – رئال مادرید در شهر لفیف اوکراین و مقابل تیم شاختار دونتسک خوش شانس بود که اسیر طوفان دقایق آخر تیم میزبان نشد و در نهایت با نتیجه ۴-۳ برنده شد.
وقتی تا دقیقه ۵۲ رئال مادرید با چهار گل جلو افتاد٬ به نظر می رسید شاگردان رافا بنیتس یک برد راحت را در زمین حریف به دست آورده اند ام اتیم اسپانیایی در دقایق آخر زیر رگبار گلهای متوالی شاختار قرار گرفت و خوش شانس بود که سه امتیاز این بازی را از دست نداد.
رافا بنیتس در این بازی پانزدهمین ترکیب متفاوت در ۱۶ بازی اخیر رئال مادرید را به زمین فرستاد و نسبت به بازی ال کلاسیکو تغییرات زیادی را در ترکیب اصلی تیمش ایجاد کرد. گرت بیل در کنار رونالدو دو مهاجم نوک بودند و ایسکو در نقشی دفاعی ت از همیشه به زمین رفته بود.
ترکیب جدید رئال در نیمه اول نمایش چندان درخشانی نداشت اما با این وجود رونالدو توانست در دقیقه ۱۸ گل اول تیمش را بزند و البته یکی دو موقعیت دیگر هم داشت که هت تریک کند. مودریچ که در این بازی بهترین بازیکن رئال بود در  نیمه دوم توانست برتری تیم میهمان را ۲-۰ کند و سپس دنی کارواخال گل سوم را دو دقیقه بعد (۵۲) به ثمر رساند. رونالدو هم گل دوم خود را در این بازی زد تا شبی به نظر راحت برای مادرید رقم بخورد.
اما این پایان ماجرا نبود. تیم میهمان عقب کشید  و به شاختار اجازه داد  تا به بازی برگردد٬ آن هم به شکلی کاملا ویران کننده. ابتدا الکس تیکسیرا از روی نقطه پنالتی گل زد سپس دنتینیو گل دوم را زد و تیکسیرا هم گل سوم را در فاصله سه دقیقه مانده به پایان بازی زد تا دقایقی پایانی بازی به شکلی پر استرس برای بنیتس و شاگردانش سپری شود. اما گل چهارم برای شاختار به دست نیامد تا رئال با هر سه امتیاز این بازی اوکراین را ترک کند٬ هر چند که تردیدها در مورد عملکرد رافا بنیتس با این نتیجه بیشتر شد.
     
آی اسپورت
2015-11-26 03:25:13
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر