فهرست
سرمربی فوتسال بانوان: درس‌های زیادی از برزیل گرفتیم
سرمربی فوتسال بانوان: درس‌های زیادی از برزیل گرفتیم

سرمربی فوتسال بانوان: درس‌های زیادی از برزیل گرفتیم

آی اسپورت- بعد از شکست 6 بر صفر مقابل برزیل، سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان کشورمان این دیدار را مسابقه‌ای سخت برای ایران توصیف کرد.
به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، فروزان سلیمانی در خصوص شکست تیم فوتسال بانوان ایران مقابل برزیل اظهار داشت: بازی با تیم قهرمان جهان به ما یادآور یک نکته بود که برای بهتر شدن باید خیلی کار کنیم. اگر قرار است در مسابقات مهمی مانند جام جهانی حضور داشته باشیم، باید برنامه‌ریزی خوبی داشته باشیم.
وی ادامه داد: بازی مقابل تیم قهرمان جهان کار بسیار سختی بود. زمانی که بازیکنان تیم به لحاظ روحی و جسمی (سفر طولانی) بسیار خسته هستند، باید منتظر هر گونه نتیجه‌ای بود. به هر حال این بازی‌ها به ما درس زیادی داد تا بیشتر کار کنیم و در آینده موفق‌تر شویم.
سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان افزود: قهرمان آسیا شدن نباید ما را مشغول خودش کند. باید بازیکنان جدیدی به تیم اضافه شوند تا در دو سال آینده از عنوان قهرمانی آسیایی خود دفاع کنیم.
سلیمانی درباره دیدار مقابل کاستاریکا خاطرنشان کرد: بازی با کاستاریکا برای ما ساده نخواهد بود و قطعاً با بازیکنان صحبت خواهم کرد تا آنها آماده بازی برابر این تیم شوند و بتوانیم برنده مسابقه شویم.


9411
     
آی اسپورت
2015-11-26 11:55:40
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر