فهرست
گروه آنالیز برنامه ۹۰ بررسی می کند؛خریدهایی به ارزش طلا
گروه آنالیز برنامه ۹۰ بررسی می کند؛خریدهایی به ارزش طلا

گروه آنالیز برنامه ۹۰ بررسی می کند؛خریدهایی به ارزش طلا

آی اسپورت - درخشش در تیم جدید کار ساده ای نیست، اما برخی بازیکنان این فصل به خوبی این کار را انجام داده اند.ارزیابی گروه آنالیز برنامه ۹۰ نشان می دهد کدام بازیکنان در ۱۲ هفته لیگ عملکرد بهتری داشته اند. در جمع بازیکنان برتر لیگ چند بازیکن دیده می شوند که اولین فصل حضورشان در تیم کنونی شان است.این بازیکنان لزوما بازیکنان گران قیمت و اسم و رسم داری نیستند. با مرور این نام ها متوجه خواهید شد برای یک خرید خوب حتما نباید به سراغ نام ها بروید، یک بازیکن جوان یا لیگ یکی می تواند ستاره تیم شما باشد.در جمع ۱۰ خرید طلایی این فصل سه بازیکن اولین فصل حضورشان را در لیگ برتر تجربه می کنند. با ۱۰ خرید طلایی لیگ آشنا شوید؛
 1.پیام صادقیان (نفت تهران)
پیام صادقیان پس از مشکلاتی که در فصل قبل داشت این فصل پیراهن نفت را پوشید به این امید که درخشش دوباره ای در فوتبال ایران داشته باشد. نمرات گروه آنالیز نود نشان می دهد صادقیان تا اینجای کار موفق بوده است. پیام با میانگین ۲،۵۷ بهترین خرید لیگ محسوب می شود. در رده بندی کلی بازیکنان هم این هافبک در جایگاه دوم قرار دارد.
2.حسن بیت سعید (استقلال صنعتی خوزستان)
عبدالله ویسی در این فصل بازیکنان بسیار خوبی برای استقلال خوزستان جذب کرده است. یکی از آنها حسن بیت سعید مهاجم تیمش است. بازیکنی که تا فصل قبل کسی او را نمی شناخت اما با قراردادی پایین راهی استقلال خوزستان شد و بسیار خوش درخشید. بیت سعید در جمع بازیکنان برتر با نمره ۲،۶۷ ششم است.
3.فرناندو ده خسوس( استقلال خوزستان)، حامد لک( صبا) و محمدرضا اخباری( تراکتورسازی)
در رده سوم خریدهای برتر این فصل سه دروازه بان قرار دارند. فرناندو ده خسوس( استقلال خوزستان)، حامد لک( صبا) و محمدرضا اخباری( تراکتورسازی) برترین دروا زه بانان لیگ تا اینجای کار هستند.هر سه بازیکن با میانگین نمره ۲،۷۱ در رده دوازدهم قرار دارند.ده خسوس در اولین فصل حضورش در لیگ برتر درخشش فوق العاده ای در درون استقلال خوزستان داشته و از عوامل بالانشینی تیمش به شمار می رود.حامد لک پس از پشت سرگذاشتن یک فصل نه چندان خوب در تراکتورسازی در این فصل عملکردی بسیار خوب در صبا داشته و کاری کرده که تیمش یک تیم بالانشین باشد.محمدرضا اخباری از جمله سربازهای موفق تراکتورسازی به شمار می رود. این دروازه بان ملی پوش یکی از بهترین های تراکتور در این فصل بوده است.
۶- سروش رفیعی ( تراکتورسازی)
درست است که تبریزی ها از برخی بازیکنان این فصل شان راضی نیستند، اما سروش رفیعی یکی از موفق ترین تبریزی های این فصل بوده است.این هافبک تکنیکی با میانگین ۲،۷۸ در رده نوزدهم بازیکنان برتر قرار دارد.
7.داریوش شجاعیان ( گسترش فولاد)
داریوش شجاعیان را باید یکی از پدیده های این فصل دانست. این بازیکن تکنیکی ۲۳ ساله در اولین فصل حضورش در لیگ برتر نگاه ها را خیره کرده و فعلا با ۲،۸۳ در رده بیستم جای گرفته است.
8.فرشاد احمدزاده ( پرسپولیس) و غلامرضا رضایی (سایپا)
فرشاد احمدزاده با نمره ۲،۹۱ و قرار گرفتن در رده ۲۳ برترین بازیکنان، بهترین بازیکن تازه وارد پرسپولیس محسوب می شود. البته او را نمی توان یک خرید برای قرمزها دانست چراکه فرشاد بازیکن پرسپولیس بود که به صورت قرضی به تراکتورسازی رفت و این فصل به جمع قرمزهای تهران برگشت. غلامرضا رضایی هم در اولین فصل حضورش در سایپا خوش درخشیده و در کنار احمدزاده در رده ۲۳ حضور دارد.
10.محسن یوسفی( پدیده)
در جمع بازیکنان پدیده محسن یوسفی با میانگین ۲،۹۱ و قرار گرفتن در رده سی ام جدول، بهترین های بهترین عملکرد را دارد. این هافبک با تجربه که سابقه بازی در تیم های زیادی را دارد در اولین فصل حضورش در پدیده بازیکن تاثیرگذاری بوده و گلهای مهمی هم برای تیمش به ثمر رسانده است.

منبع: وبسایت برنامه 90
  ۱  
آی اسپورت
2015-11-26 14:06:34
نظر دهید

۱ نظر
-
پنجشنبه ۵ آذر ۱۳۹۴، ۱۴:۳۴
زرشک, مزخرفترین رده بندی ممکن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر