فهرست
راجرز خطاب به چلسی و سیتی: دستاورد لیورپول با پول به دست نخواهد آمد
راجرز خطاب به چلسی و سیتی: دستاورد لیورپول با پول به دست نخواهد آمد

راجرز خطاب به چلسی و سیتی: دستاورد لیورپول با پول به دست نخواهد آمد

آی اسپورت- پیروزی 3-0 لیورپول در اولدترافودر، امیدهای لیورپولی ها را برای کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر به شدت بالا برده است.

چلسی و منچسترسیتی هر دو بیش از 100 میلیون یورو در نقل و انتقالات دو فصل اخیر هزینه کرده‌اند و راجرز احساس می‌کند که سبک مربی گری او ثابت می‌کند، پول در فوتبال مدرن همه چیز نیست.

وی در مصاحبه با دیلی میرور گفت: "باشگاه‌ها پولهای فراوانی خرج می‌کنند ولی این ضمانت هیچ چیزی را نمی‌کند. ما هم در نقل و انتقالات به دنبال بازیکنان خوب و درجه یک هستیم ولی  بحث آنها کاملا جداست.

وقتی شما ایده و فکرتان را مطرح می‌کنید و بازیکن با تمام وجود سعی در پیاده کردن آن دارد. پول نمی‌تواند چنین چیزی را بخرد.

این به توانایی سرمربی گری و برخورد با انسان‌ها بر‌می‌گردد.یک کادر فنی خوب، پیدا کردن دلیلی برای جنگیدن برای بازیکنان. همه ی این ها به شخصیت شناسی باز می‌گردد و چیزیست که از زمان آمدن من به لیورپول اجرا شده است.

بازیکنان به اینکه تلاش برای آنها در پایان پاداش به بار خواهد آورد، ایمان دارند.شما وقتی عضو لیورپولی هستید که دیگر هفتم جدول نیست، این موضوع را خواهید فهمید.

باید آن بالا  باشی و تمام تلاشت را انجامم دهی. من از نتایج تیم تعجب نمی‌کنم .کمی زودتر از پیش بینی ‌هایمان حاصل شده، من فکر می‌کردم سال بعد  به این سطح برسیم ولی باز هم تعجب نکردم.

پول عالیست و شمارا در نقل و انتقالات جلو می‌اندازد ولی مهم تر از آن این است که شما به کاری که می‌خواهی در باشگاه انجام دهی، دید و آگاهی کامل داشته باشی."

     
آی اسپورت
2014-03-19 18:17:07
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر