فهرست
ادعای تاریخی برانکو: آمار پرسپولیس بهتر از رئال مادرید!
ادعای تاریخی برانکو: آمار پرسپولیس بهتر از رئال مادرید!

ادعای تاریخی برانکو: آمار پرسپولیس بهتر از رئال مادرید!

آی‌اسپورت- فصل گذشته زمانی که نتایج استقلال مورد انتقاد قرار گرفته بود، امیر قلعه‌نویی آماری شگفت‌انگیز ارائه کرد. قلعه‌نویی وقتی به جلسه هیئت مدیره استقلال رفت در پاسخ به نتایج ضعیف تیمش، آمارهایی داد که مشخص شد خیلی هم درست نبود. سرمربی استقلال گفته بود انتقادها به غلامرضا عنایتی مغرضانه است. چون عنایتی در هر بازی بالای 12 کیلومتر دوندگی دارد. سایر بازیکنان هم به طور میانگین ده کیلومتر در زمین می‌دوند. در همان شب‌ها آمار حین مسابقه اتلتیکومادرید و رئال مادرید نشان داد که کریژمان، مهاجم اولِ دیئگو سیمونه در دربی مادرید 9 کیلومتر دوندگی داشت و دیگر مهاجم این تیم تا زمانی که در زمین حضور داشت، هفت کیلومتر دوید. آمارهایی که ژنرال را به قکر فرو برد و در نهایت او اعلام کرد این آمارها را گروه آنالیزش به اشتباه دادند.
حالا نوبت به سرمربی دیگر تیم پایتخت رسید. برانکو ایوانکوویچ پس از شکستِ استقلال اهواز رو به دوربین اعلام کرد که بازیکنانش 12 کیلومتر دوندگی دارند. از سرمربی به‌روزی مثل برانکو ارائه این آمار بعید است. آمار پنج بازیکن شب گذشته رئال مادرید که بیشترین دوندگی را در زمین داشتند به این شرح است: « کواچیچ با 11.121،  کاسمیرو با 10.996، ایسکو با 10.552 و کارواخال با 10.880» این بهتر آمار دوندگی رئال در دور مقدماتی این فصل بود. آیا واقعا تیم برانکو بیشتر از رئال می‌دود؟

کدخبر: 9407
  ۵  
آی اسپورت
2015-11-26 16:39:03
نظر دهید

۵ نظر
-
پنجشنبه ۵ آذر ۱۳۹۴، ۱۷:۱۸
برانکو بازیکنا رو نگفت رضاییان و گفت که اون 10 11 رو واقعا می دوه
مصطفی
پنجشنبه ۵ آذر ۱۳۹۴، ۱۸:۴۵
بله درست میگه سرمربی پرسپولیس من شرط میبندم مهاجمای این تیم بالای 12 کیلومتر دوندگی دارن
محمد محمد نژاد
پنجشنبه ۵ آذر ۱۳۹۴، ۲۱:۱۸
حب الان تو فوتبال روز دنیا دوندگی که ملاک نیس بیشت مالکیت توپ وپاس دادن ملاکه!از شما بعید بود آی اسپورت
-
جمعه ۶ آذر ۱۳۹۴، ۱۰:۵۴
باشه! شما اصن قهرمان لیگ قهرمانان!!
-
جمعه ۶ آذر ۱۳۹۴، ۱۵:۰۸
من همچین ادعایی از برانکو تا حالا نشنیدم...ولی خوبه یکم کسی که این خبر رو گذاشته فوتبال دیده باشه!!!اخه کواچیچ که پارسال اینتر بود...امسال هم که خیلی بازی نکرده!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر