فهرست
رونالدو: دوست نداشتم استراحت کنم
رونالدو: دوست نداشتم استراحت کنم

رونالدو: دوست نداشتم استراحت کنم

آی اسپورت- کریستیانو رونالدو گفت که کارلو آنچلوتی در استراحت ندادن به وی و قراردادنش در ترکیب فیکس رئال مقابل شالکه، تصمیم درستی گرفته است.

انتظار می‌رفت با وجود ال‌کلاسیکو ی هفته ی آینده، ستاره ی پرتغالی رئال مادرید در دیدار تشریفاتی مقابل شالکه ابازی گرفته نشود و استراحت کند و رباط پاره کردن خسه، این احساس را منتقل می‌کرد که سرمربی ایتالیایی نباید این ریسک را با ستاره ی تیمش می‌کرد.

با این حال ، رونالدو  می‌گوید که او همیشه برای بازی کردن تشنه است و تصمیم آنچلوتی کاملا درست بوده است.

وی در مصاحبه با سایت یوفا گفت: "همیشه می‌خواهم بازی کنم.احساس خوبی دارم و سرمربی –که این تصمیم را گرفت- کاملا انتخاب درستی داشت.

خوب کار کردیم و من موفق شدم دو گل بزنم و به هم تیمی هایم در کسب یک پیروزی مهم برای ادامه ی راه کمک زیادی کردم.باید در همین سطح ادامه دهیم. باید دید که در چند بازی آینده چه اتفاقاتی می‌افتد."

رونالدو همچنین درباره ی مصدومیت خسه صحبت کرد و گفت که جای او در ترکیب تیم خالی خواهد بود.

وی گفت: "مصدومیت خسه خبر بسیار بدی بود. او برای مدت طولانی نیمکت نشین خواهد شد. او بازیکنی بود که به ما کمک بسیاری می‌کرد. برای همین ، مصدومیتش خبر بسیار بدی بود و فقدان بزرگی برای ما خواهد بود."

مرد سال فوتبال جهان در سال 2013 همچنین از انگیزه و حاه طلبی مادرید در فصل جاری صحبت کرد و گفت هدف تیم کسب سه‌گانه است.

وی افزود: "باید ببینیم حریف بعدی چه تیمی خواهد بود ولی فکر می‌کنم تیم در حال حاضر بسیار خوب کار کرده است.سعی می‌کنیم که در هر 3  جام قهرمان شویم.

می‌دانیم که بسیار سخت خواهد بود ولی در مادرید، همیشه بالاترین اهداف مد نظر است و با این طرز فکر، همه چیز امکان پذیر است."

     
آی اسپورت
2014-03-19 19:37:15
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر