فهرست
ناکام روز: علیرضا حقیقیِ شماره دو!
ناکام روز: علیرضا حقیقیِ شماره دو!

ناکام روز: علیرضا حقیقیِ شماره دو!

آی اسپورت- در اولین دقایق نیمه دوم مسابقه یک چهارم نهایی جام حذفی نفت و استقلال، شیخ ویسی یک خطر جدی را از دروازه تیمش دور کرد. همین سیو خوب بود که نفت را در بازی نگه داشت و موجب شد این تیم در ثانیه های پایانی شانس بازگشت به بازی را داشته باشد. وحید در جریان مسابقه تنها یک گل دریافت کرده بود که روی آن مقصر نبود. درست مثل چند بازی اخیر نفت، جای خالی بیرانوند در مسابقه احساس نشد اما ضربات پنالتی، حکایت دیگری داشت. شیخ ویسی، ناکام بزرگ مسابقه در ضربات پنالتی این مسابقه بود. او در شرایطی یک روز کابوس وار را در دروازه جنوبی تختی سپری کرد که امید ابراهیمی پنالتی های تیم رقیب را با فرستادن توپ به لایه های جوی خرج از محدوده زمین استارت زده بود. او در سه پنالتی بعدی آبی ها، فریب خورد و فقط در پنالتی روزبه چشمی جهت را تشخیص داد. ضربه ای که با اختلاف زیاد از بالای دروازه به بیرون رفت.  شیخ ویسی روی پنالتی فرشید اسماعیلی نیز فریب خورد و در مواجهه با پنالتی خسرو عملا هیچ حرکت مثبتی انجام نداد تا مقصر اصلی شکست نفت در کوران پنالتی ها باشد. 


گلر نفت در جریان پنالتی های بازی دیروز، یادآور علیرضا حقیقی در ضربت پنالتی بازی با عراق بود. مردی که با خودش عهد بسته بود همه پنالتی ها را خلاف جهت برود و حتی یک ضربه را نیز مهار نکند. 


کدخبر:9405
  ۱  
آی اسپورت
2015-11-26 18:43:35
نظر دهید
۱ نظر
مجتبی
جمعه ۶ آذر ۱۳۹۴، ۰۰:۴۹
چرا داغ دلمونو تازه کردی...
من از دیروز تا الان بجای این که از صعود تیمم خوشحال باشم همش داشتم راجع بع همین موضوع فکر میکردم که چرا تو جام ملت ها رحمتی نبود...........
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر