فهرست

پدرو: شکست در ال‌کلاسیکو پایان لالیگا برای ما خواهد بود

آی اسپورت- پدرو معتقد است که بارسلونا برای حفظ انگیزه‌هایش در لالیگا، در هیچ صورتی نباید در بازی روز یکشنبه مقابل رئال مادرید، شکست .ولی همچنین به امادگی تیمش برای این بازی اطمینان دارد.

بارسا در حال حاضر با 66 امتیاز از 28 بازی در رده ی سوم قرار گرفته و با رئال مادرید صدر نشین 4 امتیاز فاصله دارد و پدرو معتقد است که شکست در برنابئو، کار را در لالیگا برای آنها تمام خواهد کرد.

وی در مصاحبه با Barca Tv گفت: "شکست کار را برای ادامه دادن ما در لیگ کورس قهرمانی سخت خواهد کرد.

ولی با آمادگی کامل پا به این بازی خواهیم گذاشت و می‌دانیم به دنبال چه هستیم. همه می‌خواهیم با یک نمایش خوب، پیروز مسابقه شویم و امیدهایمان را زنده نگه داریم.

مادرید شانس بیشتری برای پیروزی دارد زیرا در خانه بازی خواهد کرد، ولی ما می‌دانیم که در این بازی‌ها هیچ برنده ی از پیش تعیین شده ای وجود ندارد. هر چیزی ممکن است اتفاق بیفتد."

پدرو همچنین گفت که بارسلونا نمی‌تواند شکست مقابل مادرید در بازی روز یکشنبه را قبول کند و همچنین مادرید همیشه منتظر حمله ی حریف است تا با ضد حمله کار را تمام کند.

وی افزود: "آنها بازیکنان سرعتی زیادی دارند که منتظر حملات ما خواهند بود تا ما توپ را لو دهیم و آنها با ضد حمله به گل برسند.

باید مراقب نقاط قوت و سبک بازی آنها باشیم و از آن برای تحمیل توانایی های خود استفاده کنیم. سبک ما حرکت دادن سریع توپ است."

بارسا در نیم فصل اول توانست 2-1 رئال مادرید را در نوکمپ شکست دهد.

     
آی اسپورت
2014-03-19 18:23:20
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر