فهرست

اشپیتیم آرفی: پرسپولیس طلبم را ندهد شکایت می‌کنم

آی اسپورت- مهاجم آلبانیایی پیشین پرسپولیس همچنان از پرسپولیس طلب دارد و این روزها در ایران به دنبال دریافت طلب خود است.  اشپتیم آرفی در این باره به کاپ،درباره وضعیت دریافت مطالباتش گفت: «من هنوز در ایران هستم و بارها و بارها پیگیر دریافت این پول شده‌ام.پرسپولیس می‌گوید وقتی مطالبات‌مان از سازمان لیگ را گرفتیم،طلبت را می‌دهیم اما تا کی؟چرا باید این قدر منتظر بمانم؟ به جز پرسپولیس،از تراکتورسازی و ابومسلم هم طلب دارم.من مشکل مالی دارم و حتما به این پول نیاز دارم که این قدر پیگیر هستم. واقعا چند بار باید به باشگاه پرسپولیس بروم؟من طاهری را نمی‌شناسم ولی آنها که می‌دانند به من بدهی دارند.کاشانی رفت،رویانیان رفت،اینکه نمی‌شود نزد 10 نفر بروم تا پولم را بگیرم».
مهاجم آلبانیایی سابق پرسپولیس درباره اینکه چقدر از باشگاه طلب دارد گفت:« 600 میلیون.من 600 میلیون از پرسپولیس می‌خواهم اما آنها توجهی ندارند».

او در پایان گفت: «من دو سال برای پرسپولیس بازی کردم و دو بار قهرمانی را جشن گرفتم.حالا باید با شکایت پول بگیرم؟من تا یک ماه و نیم دیگر در ایران می‌مانم اما اگر تا آن زمان اتفاقی نیفتد حتما شکایت خواهم کرد».

کدخبر:9412
     
آی اسپورت
2015-11-26 23:04:26
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر