فهرست

کیانی: تراکتور اول فصل باید فکرش را می‌کرد

آی اسپورت- مهدی کیانی هافبک پیشین تراکتور که در حال حاضر در گسترش فولاد توپ می‌زند در گفت‌وگویی با طرفداری در مورد خود و تیم سابقش صحبت کرد.

شما بالاتر از تراکتور در جدول هستید، امیدوارید مورد حمایت هواداران قرار بگیرید؟هر دو، تیم تبریز هستیم ولی تراکتور تیم اول تبریز است و هواداران زحمات زیادی برای این تیم کشیدند. امیدوارم روز یکشنبه هواداران پرشور تبریزی از ما حمایت کنند تا بتوانیم  ما هم با شکست سپاهان آنها را خوشحال کنیم. هواداران بدانند که حضور آنها در ورزشگاه دلگرمی ما است.
وضعیت این روزهای تراکتور زیاد خوب نیست، امیدوارید دوباره به روزهای اوجش برگردد؟تراکتور تیم خوبی است  که بازیکنان بزرگی هم دارد و سرمایه بزرگی به نام هوادار هم دارد. کمی دل هواداران شکسته  و مانند پارسال ورزشگاه را پر نمی‌کنند باید مسئولین پیگیر آنها باشند و امکانات خوبی در اختیارشان بگذارند تا از تراکتور حمایت کنند و تیم‌شان را به روزهای اوج خود بازگردانند.
رفتن بازیکنان سرباز به تراکتور ضرر می‌زند؟بله صد در صد. اول اینکه بازیکنان سرباز وزنه سنگینی برای تیم سابق‌شان بودند و به وجودشان نیاز دارند ولی رفتن آنها از تراکتور در میانه راه به تیم ضربه سنگینی می‌زند. تراکتور باید اول فصل برنامه‌ریزی دقیقی در این رابطه می‌کرد.
گسترش به وجود نریمان جهان نیاز دارد یا  می‌خواهید در تراکتور بماند؟سامان بازیکن کلیدی و بزرگ لیگ است و هر تیمی آرزوی داشتنش را دارد. دوست داریم سامان هم به ما کمک کند هم به تیم سابقم تراکتور. انشالله هر جا که می‌ماند به صلاح خودش و تیمش باشد.
اگر تراکتور بار دیگر شما را بخواهد می‌روید؟من بازیکن گسترش هستم و تمام تمرکزم روی تیمم است و با این تیم هم قرار داد دارم. آقای کمالوند کمک زیادی به من کرده است و هر چه ایشان بگویند انجام می‌دهم.

کدخبر:9412
  ۱  
آی اسپورت
2015-11-26 23:51:49
نظر دهید

۱ نظر
...
جمعه ۶ آذر ۱۳۹۴، ۰۲:۰۳
لعنت به عباسی که همه ی بازیکنای محبوب مارو از تیم بیرون کرد این جز نقشه شون بود تا پروژه ی نابود سازی تراختور تکمیل شه
یاشا کیانی بو اوره کلر سنین یریندیر و هر زامان گوپ گوپ سنه چرپئنر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر