فهرست
دکه آنلاین: تامام!
دکه آنلاین: تامام!

دکه آنلاین: تامام!

آی اسپورت –  تیتر یک خبر ورزشی مصاحبه با گادوین منشا است. مهاجم قرمزها گفته دوست دارد بهترین بازیکن خارجی تاریخ این باشگاه شود. برانکو از باشگاه خواسته طارمی را حفظ کنند. خبر ورزشی درباره استقلال هم دو خبر ویژه دارد که منبع هر دو خبر شفر است. گویا او مشکلی با جدایی رحمتی ندارد و توصیه کرده که قائدی را به صورت قرضی به تیم دیگری بدهند.

 

خبر ورزشی 27 آذر
خبر ورزشی 27 آذر

روزنامه گل تیتر یکش را به مصاحبه با خداداد عزیزی اختصاص داده که درباره بازی دوستانه منتخب 98 و منتخب کرمانشاه، به سحر قریشی طعنه زده. شوخی لگدی تیتری است که گل برای عکس شوخی مهاجمان پرسپولیس با یکدیگر استفاده کرده. این روزنامه نوشته شفر به دنبال مهاجمی است که هیچ کسی هویتش را نمی داند.

 

روزنامه گل 27 آذر
روزنامه گل 27 آذر

پیروزی با تیتر تامام! و انتشار عکسی از اردوغان به حل ماجرای مهدی طارمی و ریزه اسپور به واسطه درخواست رئیس جمهور ترکیه از مالک ریزه اسپور اشاره کرده و به انگلیسی از اردوغان تشکر کرده است.

 

پیروزی 27 آذر
پیروزی 27 آذر

همشهری ورزشی تیتر یکش را به ماجرای اختلاف سر برگزاری بازیهای امروز و فردای جام حذفی در تهران به خاطر آلودگی هوا اختصاص داده. گلزنی جهانبخش به آژاکس هم روی جلد این روزنامه دیده می شود.

همشهری ورزشی 27 آذر
همشهری ورزشی 27 آذر

۲ ۲  
آی اسپورت
2017-12-18 09:16:00
نظر دهید

۲ نظر
کوهیار
دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶، ۱۲:۱۹
فرداس که کیسه کشا حقیر شروع کنن نامه زدن به سازمان ملل که اردوغان پرسپولیسی نمیخوایم ... این جماعت کیسه تن تیم خودشونو ول کردن و افتادن دنبال تیم سرورشون
۱ ۱
هت تریک خریبین یا چیپش؟!
دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶، ۱۲:۴۱
من متوجه فلسفه سانسورچی آی اسپورت نمیشم. چطور جلوی چاپ اسم اون پارچه قرمز و مشکی راه راه رو میگیره ولی جلوی توهین های جماعت لمپن رو نه.

یه ثانیه بازی توی فینال آسیا. حسرت ابدییییییی پرسپولیسیا
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر